• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

lepoglavaX

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
49
LP , imam pitanje vezano za linijsku Bosch pumpu na IMT 539.Traktor dobro pali i radi s obzirom na godinu proizvodnje i 3500 sti rada međutim kod malćiranja osjetim da mu fali malo snage uspoređujući kad radim sa susjedovim koji ima približno isti broj sati , te mi se čini da bi mu trebalo malo pojačati količinu goriva na Bosch pumpi , te ujedno i malo diči broj okretaja na leru.Kod njegovog pri dodavanju gasa pod opterećenjem se primjeti crni dim dok kod mojeg nema.Na regulatoru Bosch pumpe imaju tri šarafa gdje mislim da bih to mogao podesiti bez skidanja pumpe ,te molim ako tko ima saznanja i iskustva da objasni kao to podesiti ? Hvala
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
186
Nikako ne diraj sam, to je posao bošiste da mu pojača punjenje na stroju. Nemože se to na pamet podešavati.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,369
Mislim da se na ovome donjemu šarafu može poštelati količina goriva. Ova matica se odšarafi i onda se unutra šarafcigerom štela količina goriva. Ali, kak ti je to preporučio i kolega Gajan, najbolje je to ostaviti bošisti ili nekome tko se razumije.
 

Prilozi

  • bosch pumpa.jpg
    bosch pumpa.jpg
    21 KB · Pregleda: 29
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Jučer idem doma iz šume i skužim nekaj kaplje ispod rakete, sagnem se ja da vidim kaje to, probam okus kad ono slatko 🙂
Antifriz😳🚀
Reko pa kaje sad, i vidim di je puklo, i tak išel doma i danas to raskopal i zalotal, i raketa je sad opet ko nova, odma i kiler opral kak spada👍😳🍺🥂







































 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Novo kuciste volana..cca 30 sati rada jel.
 

Prilozi

  • 20220429_190250.jpg
    20220429_190250.jpg
    57 KB · Pregleda: 61

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,018
Postupak zamjene semeringa na kardanu? Ima nekaj na kaj treba paziti? Dali bude zamjena semeringa riješila problem curenja ulja.? Pogotovo pri radu z sijačicom..
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,319
Pa kako se uspije raketa pokvariti, kad u biti ništa niti ne radi,što bi tek bilo da ju je pošteno upregnuti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh