• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,944
osim onoga kaj iscuri ispod traktora.
Iz zemlje došlo u zemlju otišlo. To je manje zagađenje nego ono na auspuh.
Kaj se konkretno rakete od kolege Kupljenca tiče (imal sam priliku za volan ga držati) mogu odgovorno tvrditi da je u odnosu na ostale koje sam videl, suh ko barut.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
mogu odgovorno tvrditi da je u odnosu na ostale koje sam videl, suh ko barut.
Pa koliko ga koristi,mora biti suh. Da ga malo žešće upregne,bio bi mastan ko i svaki drugi
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Itekak ga ja upregnem, samo on niš ne osjeti ide ko da je novi.
Raketa je vanzemaljska pila🙂
Btw ja sam glavni poljoprivrednik u selu, onda ti to sve govori, nema odmora😉🍺

Eh 🙂zna se na kaj se cure pale i ljepe.
FB_IMG_1663267941948.jpg
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,850
Nije točno!
Kak si mislil da bu masen u regalu? :unsure:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,944
Pa koliko ga koristi,mora biti suh. Da ga malo žešće upregne,bio bi mastan ko i svaki drugi
Baš se i nebi složil s tobom, ima i suhih primjeraka, a Kupljenčev je jedan od tih.
Uostalom, podjelil je s nama hrpu slika, jel si ga videl na kojoj slici ulickanog i friško opranog?

Kak si mislil da bu masen u regalu? :unsure:
Dok je novi, prije nego se u njega ulije bilo kakva tekučina i da ga staviš u regal on bu negde neku suzu ispustil.
Jednostavno je od takvog materijala izrađen 🤭
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
549
Koliko uopće ima tih malih IMT-a po kućama na području bivše Yu.?
Voze se jos i primerci iz početka 70-ih godina.
Sad takvo šta osim kineza ni ne moš kupit za pristupačnu cjenu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,944
Ima ih još popriličan broj, svako veče gospodarstvo ima bar jednog, ako za ništ drugo, a ono za uspomenu.
Nažalost, kroz kratko vrijeme završili budu u starom gvožđu jer nema više kvalitetnih dijelova za popraviti ih, a i ti svi traktori su stvarali veča gospodarstva pa su poprilično potrošeni i pitanje je isplativosti popravka.
Jednostavno ih pregazilo vrijeme.
Ali lepo ih je vidjeti ovak na hrpi poredane barem za uspomenu


 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Baš se i nebi složil s tobom, ima i suhih primjeraka,
Ja ih još nisam vidio,ovaj naš ima 600 i nešto sati i tu i tamo kapne koja kap ulja
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Kak god se neki sprdali iz fergija, meni je draže sjesti na njega i napraviti nekaj sa njim neg sa većim traktorom koji je udobniji i jači. Ulupal sam u njega prek 2000 eura na generalku i nove gume. Iz dvorišta nejde za nikakve novce jer je od prvog dana u obitelji tak da je to i sentimentalna vrijednost.
Trenutno ima malo manje od 4500 rh, a kupljen je 1976. godine.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Moji Imt-i jos nisu otisli u penziju, a ni nece tak skoro.
Evo, jedan je poderal prednje gume u samo dvije god, do kraja.
View attachment 52893
Kaj mislite koliko se taj naradi godisnje?

Jel napraviš godišnje ti sa njim 1000 i vise sati kad tak poderes gume ?

Ja na 549 imam 7.50-16 Trayalke vec jedno 12 godina pa sirotice još nisu poderane do konca il se kod mene radi o iznad prosječnoj kvaliteti guma 🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh