• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
A dobro , pa i nisi pretjerao sa slikama , ima ih samo 70 (n)!
# MUHA je tu , pa nek prebriše višak slika, za takav zahvat dovoljno bi bilo pet slika.
Gubi se svaki smisao posta koji je dobro počeo, i kao pričica je OK, ali toliko slika je pretjerano (da ne upotrijebim )neku grublju riječ. Što se mene tiče možeš staviti i 127 slika bez ikakvog popratnog teksta, ali je to ipak malo - puno degutantno.(n)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kad mi ve nije pregorel kompjuter od toliko slika onda nigdar nebu. ;) Svaka čast na odrađenom, ali staroga lima si ipak mogel zamijeniti novim, to je par kuna.(y)
Jednostavno sam ga pozabil kupit.
Evo nisam se setil. Ovoga sam malo pošmirgral i dobar je🤝
A nisam slikal puno jer nisam baš vremena imal👍
Skidaj odmah tu žuto zelenu izolir traku :cry: 😖 i postavi primjerenu izolaciju, ili bužir ili ništa ;)🙃
Uskoro ide sve novo, do zadnje žice🙂😉
Ovo je još majstor od pokojnog tasta delal🙂
@brgud a kaj kad volim slike, nek bude sve dokumentirano.


Evo ja malo bil na vožnji da vidim kak je sve selo na mesto, sad zbilja mogu na mesec kaj se traktora tiče 🍺🚀🚜🥸

Snaga, moć, komfor, sve u jednom👍




































 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Mi smo imali jedan put kroz rijeku iz kopa odakle smo ugalj izvlacili . Kada je jaca voda ja nisam nikad isao , a jedan je komsija sa 560 proletio i to mu je bio put za vjecna lovista. Puko blok , nesto se jos izvrnulo i otiso je za dzaba traktor.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ma meni je ovaj put usput jer moram u veliki breg, onda da mi postigne radnu temperaturu čim prije.
Evo malo sirove snage od malo prije🚜🚀🚀🚀🙂
Kanjoj da se ne vidi krov traktora.
👇
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,007
Imamo temu Hotela i njegove pizdarije pa mozda nebi bilo lose otvoriti jos jednu chat temu Kupljenec i njegova raketa jer s ovim preseravanjem zagadi svaku temu do necitljivosti.
Sused Kupljenec, daj oladi malo, kaj je previse, previse je!
 

mic_hael7187

Član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
71
zanima me jesu li na imt 539 iz 1988 stavljali ovakve crne pvc (iskrine)utičnice ili ovakve (sekm) metalne 16650593975515288059016501034991.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,254
Imamo temu Hotela i njegove pizdarije pa mozda nebi bilo lose otvoriti jos jednu chat temu Kupljenec i njegova raketa jer s ovim preseravanjem zagadi svaku temu do necitljivosti.
Sused Kupljenec, daj oladi malo, kaj je previse, previse je!
Objasni mu ,vidiš da ne kuži :hahah:
 

Najnoviji postovi

Na vrh