• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,441
IMG-1e602f0569f317c1667dd653b8e4371f-V.jpg
Neebum stavil na temu oranje jer bu ispalo smijesno...
Zanima me kolko vam treba vremena za odredenu povrsinu?
Ja sad za malo vise od 2h rijesil 1200čhv (po medimurski mekotu) ili 0.43ha...to mi se cini ok vrijeme...u sub oral 3 razlicite oranice (u komadu bila trava, kukuruz i zetva) i bilo je dosta tvrde nego dns pa mi je trebalo dosta vise...
Moja kombinacija.je 539 i olt 1x16cola...
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
186
Složi od flaha svoju šelnu i gotovo.
Dobra ideja👌

A jesi ju stegnul momački (y)
Materijal od kakvog je ova šelna napravljena danas više nije dobavljiv.
Zavari svoju.
Očito je bilo napuknuto a ja nisam primjetio jer ne izgleda da je friško otišlo.
Pito sam kolegu kaže da je teško variti jer je pretanko
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,035
Traku napravi pd perforirane elektricarske trake. Dovoljno je jaka i drzati ce. Ima raznih dimenzija.
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
186
Znaš da mi je to jutros palo na pamet kad sam vidio na banderi od rasvjete
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ja sam jednom prilikom ugrađival Solarevičevu glavu.
Na oko bila je smeh od proizvoda, šupljikav odljev.... ali evo je, več deset let vozi bez skidanja. Kak izgleda sad neznam jer od te generalke motor nije otvaran.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,737
Dobra ideja👌


Očito je bilo napuknuto a ja nisam primjetio jer ne izgleda da je friško otišlo.
Pito sam kolegu kaže da je teško variti jer je pretanko
Istu stvar sam popravljal na viličaru, isto s bandimexom. A tim da sam ga omotal oko bolcna i zavaril tigom za deblji dio šelne. Drži dan danas
 

gordan 343

Novi član
Tu od
20 Lis 2023
Poruka
8
Pozdrav ljudi dali je neko imo kakvu preradu sica na ferku muči me jedna stvar kod postojećeg sica dali bi se dalo rjesit da sic bude neovisan o poziciji traktor tipa kad je traktor u bočnom nagibu stalno se borim da ne iskliznem sa sica i one prerade sa ružnim auto sicevima me ne zanimaju hvala
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Haj vam bok hajvani 🤪😂

IMT stručnjaki, trebam informacija par.

Imaden viljuškar z 533 motorenom, malo je ubijen motor pa je sada red i da njega sredim. Prvenstveno jer je lamela kaput, a onda i motor koji baca ulje na čep.

Lanac, kupiti šta ima na tržištu i šta je najbolje? Dali morti paše od neke mečke da nabijem gore jer me strah današnjih dijelova?

Španeri i klizači lanca? Šta na tržištu gledati ili ostaviti stare ako nisu poderani?

Ima neka specijalna stavka za obratiti pozornost na tim motorima sem razvoda?
 

Najnoviji postovi

Na vrh