• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,310
Na 533 pušta ulje na sve strane, a nivo ulja se sam povećava.....:unsure:,
Prepostavljam da je AC pumpa....
Koje su kvalitetne ili zamijeniti membranu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Ja sam nema dugo stavljal Tursku ac pumpu. Čovjek je zadovoljan za sad kaj se suhoče tiče.
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
186
Ja sam slovensku ali je puštalo i nisam mogao pumpati ,i na kraju sam napravio dihtung od klingerita skoro 1 cm debljine i za sada je ok..ali imam i spremnu električnu pa se možda odlučim ju ugradit
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Od kad Turci, Indijci, Talijani, Tajvanci i ostali proizvode ac pumpe za te traktore, treba mjeriti capicu.

Električna :unsure:
Mislim o tome isto kak je meni kolega Puknuti napisal za antikorozin.
Bumo vidli za 20 godina kak se budu pokazale ili nakon odrađenih 5 tisuča sati. Kaj dojde prije.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Može ona krepati 2x na dan..ali mi ne slini po anlaseru.ne može mi preko nje natociti naftu u kater.ne moram drkari kad odzračujem sistem....ima i loših strana ali meni su ove prioritet
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,359
Bitnije je da ugradiš el. pumpu koja ima odgovarajući tlak koji ne smije biti prevelik (oko 0,5 bara). Crijeva se uglavnom natiču na nastavke iz pumpe i stegnu šelnama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Nekad treba i pogledati u tank, gurnuti šibu, ugraditi mjerač.... pa nebu treba odzračivati svako malo. Filteri se ionak mjenjaju na višegodišnjoj razini... Ova Turkinja ne bali jedino može naftu natočiti.
Svaki sistem ima svojih prednosti i mana. Onaj stari je bil kvalitetan zbog kvalitetnih pumpi, a danas moramo izmišljati da si olakšamo

Sad sam se upustil u borbu protiv dvojice koji su valjda jedini na forumu ugradili elektro pumpe i sad sam najexxxx jer su oni to ugradili, a ja nisam 🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh