• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,120
Pitanje za iskusne...

Moze li se na IMT533 skinuti karter bez polanja traktora?
Ak se ja dobro sjecam, ima sarafa s unutarnje strane zvona ispod zamasnjaka koje treba skinuti da bi mogao odvojiti ono zvono s donje strane zamasnjaka.
Bas sam gledao na youtubu tipa koji je mijenjao karike jer su mu se indijske potrosile nakon 1500 rs.
Izvadio covjek klipove bez polanja traktora...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,413
Pitanje za iskusne...

Moze li se na IMT533 skinuti karter bez polanja traktora?
Ak se ja dobro sjecam, ima sarafa s unutarnje strane zvona ispod zamasnjaka koje treba skinuti da bi mogao odvojiti ono zvono s donje strane zamasnjaka.
Bas sam gledao na youtubu tipa koji je mijenjao karike jer su mu se indijske potrosile nakon 1500 rs.
Izvadio covjek klipove bez polanja traktora...
Može, ali je puno kulturnije i pedantnije kad ide po pola.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,120
Ma briga me za kulturu.
Zelim rijesiti niski tlak ulja na vrucem motoru pa makar i lezaje mijenjal nakon pumpe...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Štel sam to napisati, ali se morti bu neko vredil kak zadnji put pa sem izostavil.

Sutra mogu imati Indijsku, ali mi se to baš ne sviđa, ja bi najrađe Srbsku.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,782
Sutra mogu imati Indijsku, ali mi se to baš ne sviđa, ja bi najrađe Srbsku.
I ova druga ti je rađena u Indiji samo se pakira u susjedstvu,osim ak je nekakav zaostatak na polici,Simson je nekad bil kolko tolko ok iako ni ona baš ne paše 100%.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
I ova druga ti je rađena u Indiji samo se pakira u susjedstvu,osim ak je nekakav zaostatak na polici,Simson je nekad bil kolko tolko ok iako ni ona baš ne paše 100%.
Ma mislio sam ako negsje imam kakva stara zaliha, ali to je sad kao sveti gral.

Budem uzeo Indiju pa kako bog da. Navodno samo treba prebaciti čauru za podmazivanje jer oviso na koju stranu ide cijev.

Vidio sam da ima Simson, al i to je isti k...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
da li je tko probao mjeriti tlak ulja kad se blindira podmazivanje klackalica?
U slučaju sa slike treba tlak sa klackalica preusmjeriti u karter pa onda mjeriti.

Budem uzeo Indiju pa kako bog da. Navodno samo treba prebaciti čauru za podmazivanje jer oviso na koju stranu ide cijev.
Navodno, ali u praksi to nebude dovoljno. Možda i bude ali ja sa zadnjom nisam bil te sreče.
Nekad su klavijature bile jako skupe pa sam skupljal i skračival od 4 cilindra, sigurno ima još koja ali to čuvam za fine goste.
Nađi rabljenu dobru.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Kak to misliš ?..kaj nije klackalica slijepo crijevo napajana preko te cijevi ?

S obzirom na @MUHA iskustvo s krivim klackalicama i defektnim nosačina , tek sad nakon toga sumnjam na tolerancije , usudim se predložiti da svoje klackalice daš na rajber kao i nosače a štangu daš napraviti novu ..od 47...i bru....naravno .
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Nisu ovi dobili danas pa sam poručio Simpson, piše da je za M33 i DM33 pa ćmo vidjeti.
Imam opciju Šid 15. na vašar ili Ruma, a u najgorem slučaju put u Inđiju, tamo ima svega.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
@vlč.puknuti

'Oćeš da ti oTsviram neku crkvenu na mojoj flauti, malo je dotrajala, ali kao i ona druga, služi svrsi.

IMG_20231213_152120.jpg

A onda ti meni oTsviraš jednu zakaljeno-popuš(t)enu?

Ma nemam pojma šta uopće očekivati, bum videl kaj dobijem, ne?
Nebrem unaprijet niš reć, dok ne vidim i ne skontam kaj me jebe.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kad uglazbiš novu prije one jutarnje, a prije stezanja konzola provjeri na koliko je stupnjeva osovina
 

Najnoviji postovi

Na vrh