• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Gdje kupiti kvalitetne dizne za 533.Promjenio sam prije godinu dana i već ne vrijede ništa.
Gdje kupiti neke bolje?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Dilema oko izbora traktora premještena ovdje


@ Soony, nosi ih bošisti nek ih on mjenja. Ovo sve drugo ti je na sreču jer nakon kupovine i ako ih sam mjenjaš nemaš više kome reklamirati.
Garancija istječe kad račun uzimaš, a kad za kvaku od izlaznih vrata primiš
1347536052.gif
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
zna se desiti da nova namontirana već ne valja, baca mlaz........mada takvih već dugo vremena nije bilo
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
Jel zna netko koliko dođe otprilike novi zračni filter,tj.komplet kućište sa mrežicom i loncem itd.za 533/539....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Bilo u Sekri, probaj zvati i pitati jel još imaju.
Navodno su bili reparirani, znači ko novi.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
negdje sam vidio da ima novi motor, al neznam gdje više, samo se sječam cjene, bila je 18 000 do 20 000kn.......i bili su novi, ne reparirani......

da li se isplati?

ako je kvaliteta kao ona iz 80tih godina, onda DA, ako je današnja kvaliteta onda NE........
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
@ivek pa ak si iz Zagreba ili okolice ima onaj neki kraj Zaprešića kaj ima dobro opremljenu trgovinu traktorskih dijelova i uređene motore za oko 11000 kuna, to nije novo al čini mi se da daje garanciju. Ne sjećam se ja sad točno kak se zove selo, al sigurno ovi forumaši znaju samo se nisu sjetili:icon_confused:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Stric, čovjek pita za "novi", a ne obnovljeni.
Inače taj se zove Gašpar iz Dubrave Puščanske
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
bolje je svoj motor uradit nego kupovati mačka u vreći,taj od 11000kn je isto na taj način uradit,znači ako se njemu isplati prodati takav motor za te novce i dati garanciju,onda se i tebi isplati uraditi svoj motor i proći pa za par tisuća kuna jeftinije sigurno..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Zar nije dosta jeftinije uraditi poštenu generalnu na svom motoru, a i onda znaš što si napravio i više-manje što možeš očekivati.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
lani sam vozio rodjakov motor sa 533 majstoru pod racun za reparirani motor uz doplatu od 7 ili 7,5tkn.
trebalo bi nazvati, mozda imaju i 539. mislim da bi bila ludost kupovati novi po toj cijeni. trazio je rodjak i novi, nudili su mu 539 i isto su te neke lude cifre bile u pitanju..
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Sigurno da je bolje uraditi pravu generalku kod postenog majstora nego kupiti sad ovo smece od motora, jedino ako taj stari motor nije vise ni za otpada
Prijatelj mi je prije godinu i pol ili dvije kupio u Srbiji generalno uradjeni motor(kaze da se ljudi iskljucivo bave teskim programom) i dao svoj u racun motor ima oko 1000 sati odradjeno i mogu reci da bolje radi i da je dosta zivlji na gasu i ima vise snage nego ova dva sto na novim traktorima kod mojih rodjaka,a imaju oko 600 sati. Radio sam sa sva tri i prenosim svoje iskustvo,a ne cuo,neko mi rekao i slicno.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Čovjek je prije godinu dana meni radio generalno 539 i za sada sa 110 r/h radi super.
Imao je generalno urađen motor i tražio je za njega mislim 10000 kn, samo ne znam dali u toj cijeni treba ostaviti stari motor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh