• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
koji su proizvodaci bosch pumpi na imt-u 539? mi smo na nasem skidali pumpu dolje,jer je curila nafta iz nje, i sad vidim da je proizvodac CAV.

Za taj problem nemora da se skida pumpa.Rjesava se na licu mjesta.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
vjerujem,ali ovaj sto mi ju je skidao dolje,i montirao natrag to nije znao zadihtati,pa smo ju vozili drugome da to napravi... žedan preko vode...
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
Za taj problem nemora da se skida pumpa.Rjesava se na licu mjesta.
7
@lisnik mozes malo pojasnit to bez skidanja? Posto imam isti problem a mi na polugici gasa slini i zamasti sve ispod. U pumpu naljevam i ulje pa sd to i izmjea valjda
20140604_203215.jpg
[/url]
photo uploading[/IMG] ,
20140604_203241.jpg
[/url]
how to print screen on pc[/IMG].
E da .i spoj ovaj je mastan kad prodem prstom.
 
Posljednje uređivanje:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ovdje je bila rijec o roto pumpi.Na tvom traktoru je klipna (linijska) pumpa. Moze se klipna odraditi na licu mjesta ,al tu treba imati dosta iskustva i biti njezan.Pokusacu potraziti slike da vidis kao to izgleda kad se radi na klipnoj pumpi.
 

maxo

Novi član
Tu od
11 Ožu 2014
Poruka
20
Koju kontakt bravicu da uzmem za 533, Fadip 312 ili 316? Po slikama mi je teško vidjeti razliku?
 

toma123

Novi član
Tu od
16 Svi 2014
Poruka
10
Imam IMT 539, ako netko zna da li bi uključeni kardan trebao stat se okretat kada se stisne kvacilo, ako da koji je razlog zasto ne staje.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ne odvaja ti drugi stepen zato ti ne staje dal imas puno mrtvog hoda na kvacilu??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Podigneš na pedali, tj smanjiš mrtvi hod, mrtvog hoda mora ostati.
Trebaš dva ključa 19 i jedan veči šarafcige.
Ako si pomogneš dobro, a ako ne onda treba odozdo štelati
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Zašto cima hidraulik kada podiže!? To radi od kada je se probudio iz zimskoga sna.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
izvrnes srce felge naopako da bude siri i od sredine do sredine gume da bude oko 150cm .prednje na duplim polugama siris
 

Maki1986

Novi član
Tu od
24 Tra 2014
Poruka
13
bok..imam veliki problem..jučer mi je traktor jednostavno zablokira.hidraulika ne diže,traktor se u leru pri otpuštanju kvačila počinje gušit i palit lamelu.kad ga ubacim u brzinu krene al se odma jako guši.. skinio sam poklopac ispod sica i odspojio cijev šta spaja diferencijal pa sam upalio traktor al ga i dalje blokira..sumnjam na getribu(prije godinu dana mi je upao komadić šipke dužine 2cm al nije stvaralo problem) ili na hidrauličnu pumpu.neznam šta mi je činiti..kako da provjerim jel do getribe?na pumpi mi se čini sve ok..nema ništa polomljeno..pomozite..hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh