• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da je na balkanu stanje ko u švici nebi morali gledati ovakve nepodopštine :)
Nije njima u švici za sile ovako se zajebavati, imaju dobar traktor i prave šumske prikolice i voze ko gospoda.

Ovima se samo divim kak su imali volje sve ih skopčat, jer svaku je trebalo izvuči iz šume (ako drva nisu bila na lageru uz cestu) pa svaku zakopčet jednu za drugu, od zadnje do prve, samo to je trajalo više od pol sata :)
A to kaj vuku to sve skupa po šodranom putu je manje bitno, nit ferko to može brzo puvuči da bi bili u kakvoj opasnosti, a povuči tak nešto kilometar ili dva po ravnici za potrebe snimanja nije nikakv grijeh napraviti. Eto tako rekli bi kod mene iz čiste zajebancije.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Kad smo već spomenuli Švicarsku i te razvijene zemlje, naši IMT-ovi bi se loše tamo proveli. Govori mi čovjek koji tamo radi, da ako na cesti ili parkiralištu iz nekog vozila ili stroja kaplje kakva tekućina, onaj tko to zamijeti pozove policiju, oni ograde vozilo, pozovu vatrogasce da saniraju to "ekološko onečišćenje" a vlasniku se ispostavi račun koji nije mali..:mur:
Poslije toga vozilo na izvanredni tehnički pregled itd..
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
IMG_4057.jpg


IMG_0929.jpg

http://www.itocuk.co.uk/forums/viewtopic.php?t=19756&sid=b87188ee6b9a1a403092a20b75cb91cc

ma jedu shit, tu si pogledajte jednu takvu zemlju koja brine o životnoj okolini
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Kad smo već spomenuli Švicarsku i te razvijene zemlje, naši IMT-ovi bi se loše tamo proveli. Govori mi čovjek koji tamo radi, da ako na cesti ili parkiralištu iz nekog vozila ili stroja kaplje kakva tekućina, onaj tko to zamijeti pozove policiju, oni ograde vozilo, pozovu vatrogasce da saniraju to "ekološko onečišćenje" a vlasniku se ispostavi račun koji nije mali..:mur:
Poslije toga vozilo na izvanredni tehnički pregled itd..
Laže te čovjek, sigurno te laže.
Pogledaj parkirališta pred trovačkim centrima bilo gdje u svjetu, uvjek se vidi smjer parkiranja večine vozila :icon_wink:.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Pa ne znam baš,kada sam bio u Njemačkoj isto mi je tako čovijek rekao kod kojeg sam išao.:(nod):
I još mi rekao da u vrijeme dnevnog odmora,a naročiti nedjeljom,da ne stvaramo veliku buku jer taj čas ti stiže policija.
Pa kod njih ne možeš upaliti roštilj a da ne prijaviš,može te susjed prijaviti za uznemiravanje.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
mtd001 kaže:
Pa kod njih ne možeš upaliti roštilj a da ne prijaviš,može te susjed prijaviti za uznemiravanje.
Tak je kod njih kad se ne zove susjed na roštilj :icon_lol:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Bil sam i ja u Njemačkoj i u sloveniji i u italiji i austriji i francuskoj i mađarskoj i češkoj i rumunjskoj i ........
Neznaš koja čišča od koje, samo kaj sam ja večinom po strvinarnicama išel pa sam izgleda drugačiji pogled imal :icon_scratch:
 

Ante533

Novi član
Tu od
6 Kol 2014
Poruka
8
Ovako, posjedujem imt 533, prije godinu i pol generalno uredjen motor sto znaci sve komplet, prije par dana brat se vozi i odjednom mu traktor otezano vuce, kao da je negdje nesto postopano, i kada je dosao kuci slabije pali kao da je povukao zrak ili ostao bez goriva??! promijenio sam filtere goriva i sva creva pregledao te mi majstor pregledao i dostelao ventile sve u redu i sa bosch pumpom, ac pumpom, traktor dosta bolje vuce ali zato ne pali na zub kao dosad? molim pomoc majstori :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Boš pumpa i dize su bili kod bošiste ili ste vi utvrdili da je ispravno?
Usis čist?
 

Ante533

Novi član
Tu od
6 Kol 2014
Poruka
8
Bos pumpa komplet reparirana sve novo, i majstor ju ponovo pregledao kaze ok je, sad usis nisam bas prekontrolirao? A dize kako da sam provjerim?
:(wasntme):
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kad sam procital prvi post od Ante prvo mi je na pamet pal Fiber ali pretpostavljam da su to provjerili ako je bil majtor i gledal sve.
 

Ante533

Novi član
Tu od
6 Kol 2014
Poruka
8
A sta se desava kad ode fiber? Valjda su to pregledali, dns kad sam ga ujutro palio par puta mi zavrti pa upali inace od prve i nema one zestine na gasu :(doh):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Bos pumpa komplet reparirana sve novo, i majstor ju ponovo pregledao kaze ok je, sad usis nisam bas prekontrolirao? A dize kako da sam provjerim?
:(wasntme):

Dize ti je trebal provjeriti taj isti majstor koji je i pumpu slagal...
Ja vjerujem da se zamaknulo paljenje, ali tobi taj tvoj majstor trebal znati podeseti, ako nezna nek se igra igre zakretanja pumpe
 

Ante533

Novi član
Tu od
6 Kol 2014
Poruka
8
Znaci bos pumpa mora dolje? I dali je moguce da se to odjednom desi u voznji da se zakrene? Moze malo poblize objasnjenje podesavanja paljenja i toga?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Nemora dole da bi ju zakrenul.
Na pogonu imaš dva šarafa ključ 13, to odpustiš i zakrečeš pumpu
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Po opisu vise vuce na slab spaner lanca.Ako nije skroz crkao (tacnije ako ima jos zubica na spaneru) moze se dostelati na fiberu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh