• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Od 558 na 533 je napasal moj susjed i paše uz male dorade za obratno neznam ali logički bi trebalo .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Blatobrani na 533 su ostali kabina je pasala na njih bilo neke kemije oko nosača ostalo solidno sjelo jedino ispred volana do šoferšajbe ima oko 10 cm neznam koliko je kod 558 nemam ga više od 20 godina pa se ne sječam a i nema kod mene ni jedan sa kabinom ustvari samo jedan još je u selu ali bez kabine .
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Na odušak treba izlaziti iz motora ono kaj tebi puši na mjerac. Odušak se nalazi na ventil deklu s prednje strane prema vodenoj pumpi gledaj. Metalna cijev na kojoj je crijevo i vodi dolje ispod vodene pupe. Trebalo bi se lagano dimuckati iz njega ako nije zaštopan. Ako je treba ga ocistiti
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
Generalka je bila prije točno 4 godine. Nije valjda već karika otišla da bi zato ulje bacilo.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ne zamraj se s tim glupostima. Metni drugi mjerac ako misliš da treba, provjeri da ti nije odušak zaštopan i vozi dok ide...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Danas uzeo drugu ac pumpu na 539! Uzeo sam IPM-ovu, ne isplati se više membrane mjenjati. Sad ćemo vidjeti šta će biti sa ovom pumpom..
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Svaki dan zmoliš ocenaš za nju i delala bu kak vura.... dobro ne baš svaki dan, dosta je prije montaže...
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
šima gdje si uzeo ac-pumpu,ja sam uzeo kod jaže u rešetarima isto ipm-ovu i prezadovoljan sam vec godinu dana bez greške
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ma isto kod Jaže. Svakih 50-tak sati druga membrana, već sam 10 sigurno promijenio i jednu pumpu(hrvatski proizvod) u godinu i pol. Sad sam uzeo ovu jer ova bi trebala biti kao i prva ugradnja na IMT.

El mogu pomješati ulje super 5 i super 3? Mislim da će mi faliti jedno pola litre pa bi na dosuo super 5?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ulje možeš pomiješati kod mene se najbolje pokazala slovenska ac pumpa oko 4 god do sad i ok je .
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nista nije kao prva ugradnja to je sigurno. a pitanje kvaliteta je sad uobicajeno lose skoro svih proizvoda. jednostavno najbolje po preporuci nekog kod koga se deo najbolje pokazao uzeti. brdo delova su istocnjacke proizvodnje i ko zna koga upakovani u ambalazu nekog proizvodjaca. kod nas se pojavile kineske kopije indijskih delova. prema tome haos na trzistu
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Tu dosta citam po ovom forumu da ljudi imaju problema s tim AC pumpama. Valjda zato jer niti ne možeš kupiti kvalitetnu. Ja još hvala bogu nisam na 533 imal problema s njom. Kod mene je nekih tri godine i radi sve. I ujak na svojem nije imal problema ali mislim da im je na 558 otišla membrana prošle godine.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
problem je u majstorima ..i naravno pumpi .pumpa je takva kakva je pa ju majstor treba znati ugraditi
.pumpu prije ugradnje treba posesiti da ju brijeg ne gura ko kola niz brijeg , nego kako treba .
 

Najnoviji postovi

Na vrh