• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Danas me ugodno iznenadil...

19188_855068067873018_8995636344183889594_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Nijedan nije pogodil ,to je lampica kad kontakt upališ onda svetli
Ja neam grijac
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Kaj pa ja znam odkud je kaj...Kakav sam bil 99. nisam ni traktor videl raskopanog jer nije doma slagan
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Nebi pasalo.
Kaj ne pali baš kad treba drugi anlaser?

Zašto nebi pasalo, misliš da nebi funkcioniralo da se ugradi brzi alnaser?
A dobar je i ovaj nego bilo bi bolje da da ga okreće brže. A nemam koristi mjenjat motor prije 10 dana uradio mu generalku. Pa bi volio kad bi i tose moglo ugraditi.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
U subotu rano sam sredil problem oko volana.
Dignut je prednji kraj, namazani rukavci i natočen je Hipenol 140 do čepa u kučište volana i volan radi ko curica :)







Ovim putem se zahvaljuem našem MUHI na par brzinskih savjeta, kaj provjeriti i kak napraviti!

Pa je u nedjelju traktor detaljno opran i posložen za sezonu.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
I moj je danas dobil zasluzeno pranje, jos sad koji dan da mu promjenim gumene nosace kabine i moze u zatvaranje brazde..
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
ja sam prije par godina natočio u kučište volana hipenol 90, al mi je sfalilo pa sam dotočio Super 3. Poslje toga provjeravam jednom godišnje i uvijek ga ima dovoljno. Ili na mojem čahure nisu poderane ili su pretjerane priče da treba sipati polutekuću mast ili "guste" hipenole itd.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Nisu ni kod mene čahure poderane pa da bi baš curilo ulje van. Malo je masno okolo, ali ne vidi se trag curenja ulja.

Djed mi kaže po sječanju da ima sigurno več 7-8 godina kak je zadnji puta dolijevo ulje u volan, a traktor je 2001. godište, radi oko 500 rh godišnje.

Ja sam sad napunil kučište sa 140-kom jer sam ju imal doma, fino se mota sad.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Baš to htjedoh komentirati.
Poslje pranja obavezno podmazivanje.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kolko se sječam sanana tak uvijek i radi,kad opere podmaze opet.
A i vidite da još s njim radi pa si ga je podmazal da se lakše mota jer djedovi,bar večina zanemaruju to.
 

Najnoviji postovi

Na vrh