• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
novu možeš kupiti samo roto ali onda ti trebaju i lajtunzi, zubčanik, štelanje dizni
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma znam,to sam jučer čul od jednog majstora,jer za ovu moju nije bilo elementa nigde za kupiti,al ajde složil sam jučer pumpu i nove dize kupil.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pila složena i dela ko vurica :)
Složil danas pumpu i dize nove zašerafil.
7e87b316309a93ea1d73d6cf4a827d24.jpg
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Pomalo trokira sad nije to to.
Kad je teško varira gas zaleće se .
Pa planiram riješiti.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Što se tiče ugradnje poteznice može se i tu raspraviti jer je situacija identična. Najbolje bi bilo ugraditi pumpu na motor, rezervoar i razvodnik sa 3 ručice. A za IMT hidrauliku treba ti "kocka'', razvodnik sa izvodima kolike ti trebaš i sve to pospajati. Jedino ti je nezgodno na taj način raditi sa dodatnom hidraulikom jer moraš birati ili jednu ili drugu, radi samo razvodnik ili samo ruke.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Zato jer treba druga. Ili je pukla popola (čest slučaj za IPM) ili je poderana i ima lufta na osovini ili je otišla gumica koja klizi po osovini membrane. Brtvu si nadam se provjeril?
Gumice je bilo za kupiti ali prvo treba utvrditi gdje curi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kaj bi bila, 200 kuna košta kvalitetnija, a nije ni blizu starom IPM-u kakvog više nema.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Slovenska, oko 175 kn i podura mi 2-3 godine, a znate da kod nas IMT-ejci rade 500-600 rh godišnje, mislim na 539 i 565, iste su ac pumpe.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
kod mene električna još malo pa dvije godine , da se ne javlja kad daš kontakt zaboraviš da postoji
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Ja sam, na obadva stavio slovensku i ok ne curi nigdje .
Za sad dobra
 

Najnoviji postovi

Na vrh