• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Moglo bi se probati staviti grijač 12V na ulazu hidraulične pumpe....
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Jel nije jeftinije i jednostavnije staviti ulje koje inače treba biti u toj getribi?To sa tekućom masti ili jako gustim uljem može upaliti u nekom traktoru koji ima odvojenu hidrauliku od getribe.Ali u ovom slučaju to neće ići baš tako
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Zoki ima problem s curenjem pa je tak s tom masti rijesio problem.
ak je prezimio sa zimskim stakloperom u hladnjaku tak bude i s ovim sezonu zavrsio...ali...bas me zanima kaj ce u motor jos nadolijat :D:

A salta se sad fantazija bil sam popodne kod njega i probao..cak ni nekaplje vise
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Tako je Roki, neče tebi niko govorit.... nemrem vjerovati :icon_pray:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Nemoze sa svinjskom masti, kad se ugrije svinjska mast bude toliko mirisala da ce zamnom trcati svi seoski psi....a i macke....
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
I još u kiler natociš rakiju, pa buju i pijanci pred ducanom šnjofali oko traktora...
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Nemoze rakija jer je u hladnjaku stakloper...o tome smo vec pisali ovdje...cemu ulagat novce u antifriz kada je zimski stakloper daleko jeftiniji, i ljepse mirisi a ne smrzava se... samo je najgori period dok se ne prestane pjeniti pa ventilator razbacuje pjenu okolo...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
e i onda fergo ne valja , ko zna možda bi i orao da mu se pišat u rezervar....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Kaj je najjace sad :D: kad je imao tanjuracu gore nije stel hidraulik spustati, danas sam mu pomogao skinuti tanjuracu i hidraulik dela bez problema..sa teretom nece
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Čekaj,jel ovo ozbiljno ili zajebancija,mislim sa tekućom masti,ako je,nemogu vjerovati da neko dođe na takvu ideju.Imam,više komada šumskih traktora,točim u sve ili inu,ili modriču,znači jeftinija ulja,jeftinija mislim,jer ih ja mogu dobiti jeftinije nego bilo koja druga.Ali nikada i baš nikada mi nije palo napamet takva kemija,bez obzira što imam i fovardere u koje ide i po 150 lit. hidrola.***** ga ako nije zaradio da mu se da što treba,pod brener sa njim..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Ponekad se i obični ljudi počnu ponašati kao manageri:
- kratkoročno naprave uštedu, a dugoročno nepopravljivu štetu.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Ma jasno je meni da netko napravi prividnu uštedu u tuđoj firmi,ali ako radiš takvu uštedu sam sebi,nisam siguran da je to i malo isplativo.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Svako nek sa svojim strojem dela kaj hoce, sam ga bude sje... sam bu i popravljal. Kod mene je Transhidrol nutra kak i treba biti i antifriz u kleru, u rezrvaru eurodizel, nikakve kemije..
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Dečki probajte dignuti praznu kipericu,da vidite kak bude lijepo išla.A tek kak bude išla dolje,ili da bolje kažem kak nebude išla dolje :icon_thumright:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
probali i ide prazna...sporo dolje ali ide..... Zetorboy donio manonetar i pokazuje 180 bara na kiper izvodu. jel to ok?

trazimo dobrovoljca da natrpa prikolicu za probu kad je puna...mi ju budemo ispraznili

bogami dode mi najest se tekuce masti, od nje nista ne pada....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Donio ja manometar...ali kad sam dolazio :D: znao sam da ni u motoru nisu cista posla :D:

Mislim da Zokijev iemtejac jedini ima euro4 normu motora :D:

A ni kantice nebudem bacao vise nikad nakon ovog danas :D: :D:
 
Na vrh