• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Sa brusilicom?
Mislim da je nesto kemijano evo slika
 

Prilozi

  • 20190421_084244.jpg
    20190421_084244.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 39

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Gledajuci ove dvije slike imam osjecaj da je tu bilo nesto kemijano jer je jedna strana kajle po sredini mosta a druga ovaj sa nakoso kotacem kajla stoji na koso , mislenja sam da je bilo pucanje osovine krivo zavareno .
Nabaviti novi cjeli komad i bitice uredu .
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Desni kotac mi ide u voznji lijevo,desno ima lufta pa me zanima jel treba drugi lezaj?
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
U voznji kad idem vecom brzinom ide lijevo,desno iako ja nisam skido nista ali mislim da je sami kotac
 

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Otvoriti salicu od lagera vidjeti u kakvom su stanju ako treba zamjena lagera zamjenis , mozda treba samo maticu pritegnut koja drzi lager .
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Zanima me kak da odvrnem saraf od termometra a da mi ne pukne probo sam al ide tesko
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Sa brusilicom?
Mislim da je nesto kemijano evo slika
Ne brusilicom nego zavijaš taj kraj spone dok ne dođe točak na pravac,vidiš da ti je taj kraj spone više odvijen nego na desnom točku,ispravka izvinjavam se trebalo bi da ga produžiš da bi levi točak išao više levo da bi ga podesio kako treba da bude,možda je ta dugačka spona bila nešto oštećena pa kraćena
Sa brusilicom?
Mislim da je nesto kemijano evo slika
A to na slici ti je rukavac na kome su malo razbijeni graničnici ali to nema veze sa time,a točak ti landara zato što imaš lufta u sponi ili glavi upravljača
 

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Ako zavija vijak jos vise bude iskosil kotac , sada je nakoso ako jos ide pritezat sponu jos vise ce biti iskosen .
 

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Po tom pitanju nebi mogal odgovoriti , sigurno ce se netko naci da ti odgovori kako i na koji nacin odpustiti vijak na glavi , tu bas nisam siguran .
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
sve je ovisno koliko puši . Obično ti motori vole puhati, izbacivati ulje na mjerač, ali ako dobro pali i ne troši puno ulja može on još dugo tako. Treba izmjeriti kompresiju pa onda odlučiti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh