• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Pokazuje pritisak na kocenju od prikolice.Treba da idu obe strelice do 6 bari a kad stisnes kocnicu crvena mora da padne na nulu i kad pustis kocnicu treba da se vrati na isto...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A to je to znači, nisam znal da je to za to. Nemam prikolice pa neznam. Kaj samo je jedan priključak za zrak kak vidim na traktoru, onaj bijeli?
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Pa u principu da,malo dotegnes,isprobas kako koci i da li se greje u radu...ako koci nemas ga sta dirati...kad se potrose skro zpakne pocinje da skripa metal pakne o dobos...
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Moze biti da su ti pakne specene ili masne pa nemas efekat kocenja. Probaj to sa srafcigerom pa ako ne koci kako treba skini i vidi kakvo je stanje dobosa i pakni
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Curi mi nafta na crijevo od goriva koje ide sa filtera na bosch pumpu.
Zanima me nakon sto zamijenim to crijevo dali se mora odzracivati bosch pumpa ili ce traktor sam navuci gorivo.Radi se o 533.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Imaš na boš pumpi vijak sa malom cijevi koji odvrneš šarafcigerom. Onda verglaš dok tu ne krene nafta. Stegneš i pališ.
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Jos samo jedno pitanje u vezi goriva, dali se moze prekinuti dovod goriva negdje da mi ne curi kod izmjene tog crijeva?u slucaju da ne moze dal moram ispraznit rezervar?
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,650
Imaš na izlazu iz rezervara ventil, ali nema potrebe zavrtati ga jer gorivo prije filtera mora proči kroz Ac pumpu. Iscurilo ti bude iz crijeva kaj ima i to je to
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Mora zatvoriti slavinu curice ovako nema veze sto mora proci kroz AC pumpu ide prirodnim padom
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Poštovani kolege molim Vaše mišljenje.
Na imt 539 prije nekog vremena blokirala hidraulika, plug u gornjem položaju a pumpa i dalje radi. Ugasio traktor i pozvao majstora koji je to odblokirao a nakon toga htio sam da sredi hidrauliku. Naplatio rad 1000 kn i materijal 300 kn. Kad ugasim traktor a plug je u gornjem položaju nakon par minuta plug se spusti, isto kao i prije sređivanja. U prilogu slika zamjenjenih djelova.
Zahvaljujem na vašem mišljenje o cijeni i komentaru o odrađenom poslu.
Fotografija-0002.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh