• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Pitanje je dali bi trebalo ipak neko vrijeme (10 minuta) da drži podignutu hidrauliku, recimo zbog nekog popravka ili slično.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Pitanje je dali bi trebalo ipak neko vrijeme (10 minuta) da drži podignutu hidrauliku, recimo zbog nekog popravka ili slično.
Ipak ti podmetni nešto da teret nalegne, makar držalo satima!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Hidraulika ni jedna nije zamišljena da drži i da je to sigurno. Zato i ima onaj transportni položaj (recimo na ruci kombinirke....).
Traktor toga nema a kod IMT-a je spustanje kod ugašenog traktora normalna pojava i kod večine je to tak. U jednu ruku i dobro da je tak.

Kaj se tiče cijene za ruke od soma kuna po mojem je to u redu cijena za taj posel.
 

Stručko1942

Član
Tu od
29 Svi 2019
Poruka
38
Evo pitam opet jer mi se objava izgubila. Naime, kompresor mi na cijevi s filtera pola uvlači, pola izbacuje zrak. Jel to ima veze s ventilima i ako ima kako doći do njih jer je glava livena. Inače radi se o modelu sundaram clayton na 539. Ako netko zna o čemu se radi trebao bih savjet...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Nema kaj drugo biti nego usisni ventil na glavi. Skini ju dole i ispod su ventili.
 

Stručko1942

Član
Tu od
29 Svi 2019
Poruka
38
Evo ga, glava je dole. Sad kako da dođem do njih jer mi se čini da je ovo upresano
 

Prilozi

  • 20200729_172331.jpg
    20200729_172331.jpg
    73.4 KB · Pregleda: 44

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
A kak izgledaju klizni prsteni i stublina, kad tak izgleda glava???
 

Stručko1942

Član
Tu od
29 Svi 2019
Poruka
38
Ma... Prošlo ljeto pukao komad prstena i to se desilo. Klip je više manje ok, a cilindar netaknut. Usput promijenio sve karike i onaj ležaj. Sad još trebam ovaj ventil.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Taj ventil bi trebal biti ušarafljen u glavu. To je obično sex za izvaditi van, a naročito izvaditi ovaj dio s rupicama da ne pukne.

To kaj je glava razbita od dijelova lamele ne mora značiti da su "klizni prstenovi" ili ti ga po hrvatski, karike i cilindar oštečeni. Možda su gore bile karbonske lamele... videl sam i veča oštečenja, ovo nije ništ.
 

RosZd

Novi član
Tu od
13 Lis 2016
Poruka
6
Dobar dan,

Pozdrav svima na ovom forumu. Imam u brodu IMR M33T koji je u stvari IMT 539. Motor je kupljen nov 1989. Vidim iz prijašnjih postova da ima još moreplovaca s takvim motorom, e sad interesira me da li se mijenja ili doljeva ulje u linijsku bosch pumpu i da li je to na oznaci na slici 1 i 2, br. 1 je čep koji se okreće a broj 2 je vijak navrnut u kučište pumpe. Ako netko zna bio bih zahvalan.

Linijska pumpa imt539.jpg
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Broj dva ti je čep a ovo gore je odušak. Ulje možeš doliti, a možeš i minjati, ubiti dovoljno je doliti.
 

RosZd

Novi član
Tu od
13 Lis 2016
Poruka
6
Broj dva ti je čep a ovo gore je odušak. Ulje možeš doliti, a možeš i minjati, ubiti dovoljno je doliti.


Hvala, obzirom da se nikad nije mijenjalo/doljevalo, mislim da će trebati naliti...do čepa. Hoće li to imati utjecaj na rad pumpe, mislim da li će trebati odzračivati ...?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Do kakvog čepa, tu ide cca 2 dcl ulja. Točiš dok na cijev koja se nalazi iza pumpe ne počne kapati ulje. Prvo krene nafta a kasnije ulje, videl buš razliku.
Nema potrebe nakon tog zahvata ništa odzračivati.

Vidim na profilu da piše Zadarski arhipelag, a ja idem dole sad koji dan pa najbolje da ti ja to nadolijem i odemo na krug da vidimo kak makina prede 🤭
šalim se malo, ali napravi kak sam ti napisal i to bu to. Ulje toči motorno.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Ne ne treba ozračivanja neće biti, jer u gorivo ne diraš, imaš mali čep u dnu tog dijela pumpe, mislim ključ12mm, tu i spustiš ulje, a na čep doliješ 1,5-2dl,višak će on sam izbaciti i to je to.
 

RosZd

Novi član
Tu od
13 Lis 2016
Poruka
6
Momci hvala puno, ako vas put nanese do otoka Iža javite se...pa ćemo popiti čašu vina, piva... pojisti srdelu dvi... ovo doli je moj stroj za oranje plave njive...
 

Prilozi

  • Moj škaf.jpg
    Moj škaf.jpg
    45.7 KB · Pregleda: 29

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Ufff, Iž je tam iza Ugljana, kad bi barem doplivati do tam mogel jer ako je slika friška stroj je na suhom vezu :unsure:
Kak god, ako još negde zapneš samo pitaj, tu smo.
 
Na vrh