• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,341
A kak da to zadovolji kad su blatobrani na oko 130 od poda???
 

danpoz

Član
Tu od
4 Pro 2019
Poruka
38
Meni je čovjek nakraju rasprave rekao da napravim provizorno zbog slikanja, a poslije stavim kak mi paše!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,655
Prije dok sam na duši imao 539, trokut je bio na tim stražnjim vratima sa utegom. Uteg ga je držao stalno okomito bez obzira na vrata. Na tehničkom ne mogu proći jer "mora biti na blatobranu"!
Zašerafim ga na blatobran (samo da prođem, a onda ga vračam).
Na tehničkom ne mogu proći jer smeta retrovizoru i van gabarita gume je i ne mogu otvoriti ta vrata.
Onda:
- A u pičku materinu, ajd se vi dogovorite kak mora biti, dopodne malo me sprijeda, a poslije podne straga!
Metnuli ga nazad na vrata!
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Koje vi brige imate s tom registracijom a ja sam bio u centru zagreba sa clasom bez registracije.😅
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,523
Koje vi brige imate s tom registracijom a ja sam bio u centru zagreba sa clasom bez registracije.😅
Kod mene u selu dnevno jednom auto policijski + ljeti jednom dnevno motorista
(to je minimum, bude i više)
A u slavoniji gdje sam ga kupio su ga imali tri godine neregistriranog...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,655
Tehnički obavljan, nema pravila za trokut niti tablice, može biti bilo di.
Ni mi vrag dal mira i ljubavno pismo u CVH!
Njihov odgovor:
"registarska pločica na traktoru mora biti postavljena na mjesto koje je predvidio proizvođač, a isto tako i osvjetljena ukoliko je to predviđeno. U slučaju kada proizvođač nije predvidio mjesto postavljanja registarske pločice, ona se može postaviti na prednji ili stražnji dio traktora, ali ne smije biti tako postavljena da utječe na funkcionalnost ugrađenih uređaja i dijelova na traktoru (npr. ne smije zaklanjati prednji hladnjak) te mora biti vidljiva tako da niti jedan uređaj ne zaklanja pogled na nju".
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Mene je sad zadnji puta zezal da su mi prve gume gotove i da me ovaj puta bude pustil, al da do godine moram staviti nove gume.
Odmah sam mu rekel da ih ja nebum mijenjal dok god ne puknu.
I vec je proslo pola god i stalno voze.
A na ovom drugom traktoru sam ovu celostonku vozil dok god nije pukla, skinul kotaca kupil novu i tjeraj dalje.
20200903_124443.jpg
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,166
Bio bi malo sigurniji da ta guma ima ripnu...tako da se slazem s deckima s tehnice ovaj puta...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Nije mi to rekao za ovaj traktor, vec za drugi, koji je imao cak i bolje prednje gume od ovog.
Ta guma sa slike je bila skroz celava 3 god i stalno je isla, na kraju se toliko istanjila da je zracnica izasla van i probusila se.
 

Najnoviji postovi

Na vrh