• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
959
Poštovani kolega, zanima me kupio sam automat žmigavaca(drugi već), i nakon par žmiganja jedan je svijetlilo, drugi mrtav,,, dali nešto ne sajam dobro(ima 2žice na automatu), a 3 izvoda, ako neko zna,,,, savjet je dobro došao,
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
959
I bil je stari spojen na ova 2 nasuprot na i tak je delalo, jedino ak sam žice zamjenik, ak ima veze
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Kupi u auto dijelovima ili skini s nekog auta na auto otpadu elektronski.
Ovi kakve ti kupuješ su pokvareni več na polici u dučanu....

Ovakav kupi ili nabavi

207095.jpg
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
959
Još jedno pitanje, nakon cca 1rali malčanja, pritisak ulja na 1800ok/min je 2.5,,,ako vratim na ler padne u crveno,,, vode se polemike oko toga pa da čujem,,,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Sad malo guglam cjene... to se ne isplati na auto otpadu kupovati kad novi kosta 50-tak kuna.
Jedino kaj je taj s auto otpada nakvjerojatnije kvalitetniji.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Bitno ti je da ima tri stopice.
Ne treba imati 3 pina jer nema kontrolne lampice, a i da ima da se spojiti s dva pinskim automatom da lampica svijetli ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Još jedno pitanje, nakon cca 1rali malčanja, pritisak ulja na 1800ok/min je 2.5,,,ako vratim na ler padne u crveno,,, vode se polemike oko toga pa da čujem,,,
To u crvenom je koliko bara tlaka na manometru?
 

Najnoviji postovi

Na vrh