• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,107
I završna slika te nosač instrument table o kojem sam govorio:
I na mojoj raketi je isto takva brava. Radi bez problema već 4 godine, a prije toga neznam kol'ko jer nisam bio vlasnik. (y)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,675
Krivo si okrenul kuku na sklopki startera.
Ovak budeš svako malo zapel ua nju hlačama ili kaputom, a onak si mogel i neki ključ objesiti na nju.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,107
Danas se isto delalo malo sa raketom, nije puno al sam natukel kilometri 💪🍻🙂
Kak ona ide, kak svira, a kaje najbitnije danas sam i brenze malo poštelal, sad koči da nesmem kočnice taknut, to je nekaj nevjerojatno koja to moć, sila, snaga sirova.




Koja snaga i moć, a prikolice sve manje i manje
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Krivo si okrenul kuku na sklopki startera.
Ovak budeš svako malo zapel ua nju hlačama ili kaputom, a onak si mogel i neki ključ objesiti na nju.
Ili recimo vrečicu kad ide u dučan.... a pošto raketa nema kabine velika je vjerojatnost da bu usljed padanja kiše voda išla u bravu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Meni je to želja sve nekak zadihtat, ak bu moguće.
Je, to je opasno, moral bum to zadihtati kak treba ili dvoje duge gaće na sebe. :eek:
Ja sam kolegu nagovoril da pur pen nagura unutra..... i dan danas kad me vidi me grdo gleda kad se toga sjetimo 🤭
Da je hidraulični volan nebi bilo problem zadihtati, ovak neznam kak to izvesti da bu kak treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh