• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Mores i tak kak Matija veli ako nije jako ubit.
Ti lonci dole ako se na vreme ne izvade su obično udubljeni sa svih strana.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,930
Tako je, ak je vizualno ok. I normalno ako se ima mogućnosti za tak nekaj.
Danas tokara ni za lijek, jako ih je malo za takve fuše delati 🛠️
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,930
Ja fala bogu imam tokare v blizini, al znam puno njih kaj muku muče i dok trebaju običnu piksu.
A zašvasati si morem i sam 🧑‍🏭🤭😃
Fala na ponudi, al bolje da se najdemo pri pijači, a ne pri poslu 🥂👍
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Bum za probu zel toga emajliranoga za probu…nebum propal za 150 kn a lako kad bu cajta predelam ovoga staroga, ali orginalnoga na gore najti za kupiti je pravo cudo
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Ima mozda ko kakvu skicu U presjeku, kak je napravljen auspuh? Kako je iznutra ono kaj stoji v luft?
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Na 539 auspuh je išao prema dolje i nazad i tuče u njušku ako bilo što radiš/prikapčaš. Okrenuo sam ga prema naprijed, ali sam morao ugraditi koljeno prema lijevo jer nije prolazio na TP - ne može prema naprijed.
Isto tako onu usisnu sijev sam skratio za element - "gljiva" odmah iznad haube.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Samo još ti fališ da upišeš brojeve.... prvi put kad buš u mom kraju ja te vodim tam.

Inače se po toj stjeni penju ..... ja kad sam videl one kukice za kaj se oni kopčaju..... ja bi se za nju zakopčal jedino da ju ZJ izračuna i zašarafi unutra. Ovak ni u ludilu.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Zar ponekad nije dovoljno samo čitati i pratiti što se piše po forumu, da bi te se smatralo aktivnim članom, a ne odmah prizivati onog s kadilom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Naravno da je dovoljno, ja sam se samo malo s kolegama našalil.
Ali da bi se imalo kaj novoga čitati iz dana u dan, treba neko i pisati ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh