• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,872
Originalno ima tam gumu od cijevi kabine do upravljačke ploče, i to ću si na jesen instalirati, prek ljeta neću još
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,426
Neznam napamet, ali to nije problem, problem je zatvorit oko spona i filetera, tam puše baš jako, onak, ššščččšš, pa fućka fijuuuuuuuuuhhhuhhhh, i sad još ima par zvuka kaj nemrem dočarati.
Pa to ti dojde onda ko da imaš turbo na raketi za vjetrovitog dana! 🤣

Na 539 stari tip je to najlakše zatvoriti nekakvom ceradom dok mislim da novi tip to ima zatvoreno s limom kolko me sjećanje služi, a ima vec dosta kad sam zadnji put novi tip 539 vozil.
Iza se već da svašta od lima skemijati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Kak veli @plus neki dan smo debatirali o tome
Tam je bil M33 motor u pitanju pa da te to ne zbuni, na tvom motoru dolazi na isto mjesto.
Evo fotkica

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
:unsure: Ja vjerujem da on pod Tahometar misli na "traktormetar" (brzinomjer i okretaji motora)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Upsss, malo me poneslo prema toplomjeru 🤭

Ako imaš ovakav nosač AC pumpe onda treba kupiti drugog sa izvodom za sajlu i treba drugi onaj komad koji se ušarafi u bregastu.



Ovakav ti treba da bi spojil sat za radne vure.

 

MIRO76

Novi član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
11
Koji je pravi ral boje za raketu. Jedni pišu 3020,drugi 3002. Meni se čini da je prvi
Dobar dan...ja sam novi ovdje pa da se uključim.

prije tjedan dana pofarbana hauba sa ral 3002, poliuretanska boja (slika u prilogu)

Radjena komplentna limarija, kabina, struja...kad bude gotov stavim slike
 

Prilozi

  • 20220223_125712.jpg
    20220223_125712.jpg
    46.5 KB · Pregleda: 33
  • 20220223_125656.jpg
    20220223_125656.jpg
    44.1 KB · Pregleda: 32
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Teško je po slici pogoditi točan ral. Kolko ja znam 3002 bi trebalo biti.
Ali kak je Kupljenec napisal, rali su različiti od proizvođača do proizvođača... i nek ovaj kad mješa kapne kap previše eto ti problema..
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Po meni je najbolje po ton karti složit farbu.
Ja sam godinama lakiral sa Glasuritom, Sikkensom i Ppgom, i nikad nije niš isto po broju farbe.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
A jako je to i bitno koji RAL, koji RAL, na traktoru kojeg iza toga natjeraš u kuruzinje, šikaru, šumu, blato. Odaberi koja ti paše za oko i farbaj. Ionak bude brzo apšisala na suncu ;) .
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Točno tak, mi kaj imamo rakete i takve mi delamo. Mučimo se, nama nije bitno da zadivimo susjede kakve traktore imamo a netrebaju nam, ne natječemo se ko ima jačega.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,468
Pratim ga i ja , svaka mu čast, al ak radi 40 hektara onda bi trebao ići i na neki drugi traktor. Puni je to posla za takve traktore .Jedino koliko mi se čini da on ne radi u firmi pa si može dozvoliti da taj posao rastegne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh