• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
Da sve se kuži, hvala ti! :ppozdrav:

Mislil sam prvotno da ima nekakav nosač na traktoru, al kolko vidim to je sam pločica spojena sa 2 štangice i kočionim ventilom.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,307
Ima li negdje za kupiti odvojeno onu brtvu koja dođe u spojci zraka prva petoletka za priključak
prikolice?


Untitled.jpg
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,307
Na tehničkom rekli da mora biti takva spojka, jer je prilikom slučajnog odspajanja prikolice, sigurno i brzo samo odspoji i zrak.
Trebaju mi 2 ženske i 1 muška...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,477
Ima za kupit, samo probaj prvo odsarafit. Ja do sad nisam nikad uspio. Vecinom sam mjenjao prastare pa su navoji zapekli.
 

MIRO76

Novi član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
11
Dali se isplati reparirati anlaser IMT 533 8na šelne) ili kupiti novi. Vidio sam u Masivi ima za cca 1300kn (u kavalitetu ne ulazim).
 

Mihael1982

Novi član
Tu od
20 Sij 2018
Poruka
27
Ja sam reparirao ( uz pomoć gosp. @plus , objasnio mi u detalje princip rada, hvala mu na tome). Promijenio sam pomoćne namotaje (185kn) , automat (150 kn) , četkice (60kn) , kvačilo (165 kn), potokario kolektor rotora (besaplatno) i evo radi ko novi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Jel ga opravio ili ne sa ovom novom glavom vrijeme če pokazati....

 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
I moj drug je morao kupiti novu ,originalna koja je bila na 539 pukla. Kupio je indijsku oko 140eura platio ima vec 6-7 mjeseci kako radi za sad ne pokazuje probleme.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Nema više za IMT nažalost ništ orginalnog za kupiti.
Zadnjih let se još nekak i krpalo nekaj, ali kad sam ovo videl stvarno mogu reči da je kraj priče.....

 

Najnoviji postovi

Na vrh