• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,736
Meni je ovo plavičasto svjetlo zamorno. Žućkasta boja žaruljica je puno ugodnija.
 

proffy7

Novi član
Tu od
3 Tra 2020
Poruka
14
LP, imam pitanje vezano za zmigavce na traktoru imt 533, naime lijevi zmigavac radi normalno dok desni stalno svjetli bez da ukljucim prekidac u desno, u cemu bi mogo biti problem mozda automat ili nesto drugo, hvala
 

proffy7

Novi član
Tu od
3 Tra 2020
Poruka
14
Ma jesam, stop svjetlo i pozicija radi normalno samo zmigavac zajebava, neznam vise stvarno sta da pokusam jedino drugi automat, stavio sam i novi prekidac zmigavaca i ista stvar
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,795
Probajmo sad razgovarati, može?
Koji potrošači, ili svjetla su uključeni, a žmigavci nisu, pa ti žmigavac svijetli?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,285
Masa sigurno..one krimpane spojnice poskidaj i vrati...meni izgledalo sve dobro spojeno dok nisam jednu skinuo, tj kad skidao onako iskrilo ko da gubi kontakt...uglavnom kad sam.tu skinuo i vratio sve bilo ok...
 

proffy7

Novi član
Tu od
3 Tra 2020
Poruka
14
Probajmo sad razgovarati, može?
Koji potrošači, ili svjetla su uključeni, a žmigavci nisu, pa ti žmigavac svijetli?
Pozz, znaci cim dam kontakt automatski se pali desni zmigavac
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,795
Pozz, znaci cim dam kontakt automatski se pali desni zmigavac
Pozdrav i tebi, želim da ti pomognem ali moramo razgovarati, drukčije ne bude išlo.
Dakle nemaš upaljeno niti jedno svjetlo, nije ni stegnuta kočnica da bi svijetlilo štop svjetlo. Samo si dao kontakt i žmigavac svijetli.

Je cekaj...upali ti se zmigavac na kontakt bez da okrenes salter?
Daj i ti malo sačekaj ako može, ili ti več unaprijed sve znaš, ja još neznam ništa. Nemojmo lupati gluposti, budimo ozbiljni, molim Vas sve.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,285
Daj i ti malo sačekaj ako može, ili ti več unaprijed sve znaš, ja još neznam ništa. Nemojmo lupati gluposti, budimo ozbiljni, molim Vas sve.
Kaj lupam gluposti...pa nije tak na pocetku opisal...svi smo shvatili da.mu svijetli zmigavac dok ga upali...da ne blinka...zato smo mu govorili za masu...al sad ispada drugacije...
Al evo preustam ti slucaj...rijesi covjeku problem...
 

proffy7

Novi član
Tu od
3 Tra 2020
Poruka
14
Pozdrav i tebi, želim da ti pomognem ali moramo razgovarati, drukčije ne bude išlo.
Dakle nemaš upaljeno niti jedno svjetlo, nije ni stegnuta kočnica da bi svijetlilo štop svjetlo. Samo si dao kontakt i žmigavac svijetli.
Ma nista, samo znaci kontakt i odma se upali
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,795
Kaj lupam gluposti...pa nije tak na pocetku opisal...svi smo shvatili da.mu svijetli zmigavac dok ga upali...da ne blinka...zato smo mu govorili za masu...al sad ispada drugacije...
Al evo preustam ti slucaj...rijesi covjeku problem...
Budem ako bude sujelovao u razgovoru, ne ljuti se i smiri se molim te.
Ma nista, samo znaci kontakt i odma se upali
Nastavljamo za par sekundi... IMG_20220414_220646.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,795
Evo pogledajte skicu.
Moguće je da prednji desni žmigavac svijetli zato jer ima dobru masu, a da je zadnji blatobran izgubio masu. Za to bi morala biti upaljena pozicija ili stisnut štop. Tada bi žarulja od pozicije ili štopa, potražila svoju masu preko žarne niti zadnjeg i prednjeg žmigavca, pa na prednjem na masu. Sve te žarulje ne svijetle punim intenzitetom.

LP, imam pitanje vezano za zmigavce na traktoru imt 533, naime lijevi zmigavac radi normalno dok desni stalno svjetli bez da ukljucim prekidac u desno, u cemu bi mogo biti problem mozda automat ili nesto drugo, hvala
Daj odgovor da li ti jednako prigušeno svijetle oba dva desna žmigavca, ubrzaj malo s odgovorima, molim te.
 

proffy7

Novi član
Tu od
3 Tra 2020
Poruka
14
Daj odgovor da li ti jednako prigušeno svijetle oba dva desna žmigavca, ubrzaj malo s odgovorima, molim te.
Da jednako, a lijevi je poceo kako se to desilo 2-3 sec ubrzano zmiga i onda normalno
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,795
Pusti sad lijevi žmigavac, napisao si da on radi normalno, rješavamo desni.
Da li je dok svijetli desni žmigavac upaljena pozicija ili stisnut štop?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,795
Ako odgovorno tvrdiš, da nije uključeno svjetlo, niti štop, niti upaljena stražnja radna svjetiljka, tada je problem druge prirode, budem ti probao nabacati moguće uzroke, ali da okončamo još sa upaljenim stražnjim radnim svjetlom? Da li je možda uključen njegov prekidač, a ono ne svijetli?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh