• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Najvjerojatnije AC pumpa, ali svejedno ti prije zamjeni filtere i dotegni sve spojeve na crijevima i lajtunzima.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,129
Odpoji crijevo što dolazi na AC pumpu i pusti dizel u neki kanister od 10tak litara!
Mora curiti jednakomjerno! Neki imaju i filter u spremniku, da nije zaštopan?
 

sugarray

Aktivni član
Tu od
27 Stu 2013
Poruka
419
I nemoj da ti kaže, aj sad kad ti ne treba, daj ga meni,to je stvar koja na tržištu ima pristojnu cijenu.
Pa ja bi to i prodao. Skinuta je kompletna zračna instalacija jer meni u biti niti ne treba ne vučem nikakve prikolice a samo za izmjenu gumica u ventilu zračne kočnice mi htio uzet 400 kn + pdv. :)
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,407
539 91 god...ima sat radnih sati osvjetljenje ili ne? s obzirom da svi ostali pokazivači imaju...da ne kopam od ispod bezveze ako uopće nema žaruljice...
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,714
Na šarafe da, od napred (od akumulatora) se dođe do njih. I ko ima veću šaku bude mu problem,sve sam si ruke zgrebel
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,407
tak sam i mislil da je problem...bum videl dal bum se upustil u avanturu..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Najjednostavnije je skinuti sat.
Otpojiš sajlu na motoru i ona dva šarafiča kaj drže vuru i sve skupa izvučeš van
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,407
Moram otpojiti i sajlu na motoru?ili mogu samo 2 sarafa koja drze sat pa da izvadim zarulju?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Nemreš izvuči sat van dok ne otpojiš sajlu jer je kratka.
Ali nemreš ju gore na satu otpojiti dok sat ne izvadiš van pa ju zato treba otpojiti na motoru.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,714
Najjednostavnije je skinuti sat.
Otpojiš sajlu na motoru i ona dva šarafiča kaj drže vuru i sve skupa izvučeš van
Samo kak je meni bil problem doći i do šarafića 😅
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Ako se ne varam ti noviji imaju dublje unutra spremljene te šarafiče i ja njih otpuštam sa cjevastim ključem kojeg nasilujem gore.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,407
Dosao ja do sarafa bez problema...s vanjske strane su... IMG_20220618_201516.jpg
Otpojim i sajlu s motora...kad ono brus...nema.zaruljice 🥴
 

Najnoviji postovi

Na vrh