• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Alex1

Član
Tu od
11 Svi 2010
Poruka
90
Pol cm je zjevnulo i više neide, jel ima kakav osigurač gdje il treba poluosovine izvaditi?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,697
Da treba.
Diferencijal je na tom poklopcu.
Kad ih skineš možda Dif ni ne bu trebal van ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Baš nebi rekel da je na tom poklopcu, prije da je pod tim poklopcom pa onda na dve klobne....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,697
To bi trebal biti ovaj šaraf (slika je desne strane mosta, nije IMT):
20230224_164549.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,697
Neću tvrditi, ali ne bi se čudil da je ista kao i za 549DV.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Mene više brine nešto drugo..ovo izgleda kao prijelom zamora a ne torzije..može biti kao neka greška kod kaljenja ali hm...

Ne trebaš komplet osovinu .trebaš samo do križa..to sigurno paše sa 100 drugih traktora....ili napraviti dio do vilice a vilicu zavariti staru
 

Alex1

Član
Tu od
11 Svi 2010
Poruka
90
Neću tvrditi, ali ne bi se čudil da je ista kao i za 549DV.
Navodno je ista kao i za 549, probat ću prvo da vidim šta tokar kaže, koliko kvalitetno može napraviti dio do vilice pa se zavari vilica, samo da to sve bude zakaljeno a ne da se osovina okrene oko svoje osi.
Našo sam poluosovinu novu preko 300€.

U brazdi sam bio 3spora, bez cukanja. Tu njivu bez prednje vuče ne mogu orati, em jedan dio visi em je mokro. Jedino sam se okretao pod blokadom jer je bilo mokro pa je išlo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Provjeri si stanje križeva, ležajeva i bolcna. Možda je nekaj od toga uzrok
 
Na vrh