• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Kulike ja znam vratilo se ulošcima radi recikliranja..znači 533 je i onda vil ispred svog vremena
Znači neznaš jer reciklirati se može i jedan i drugi, a i recikliraju se oba
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
429
Muha, tak sam i mislil napraviti. Iskoristim stara oka i stavim kvalitetniji lajtung. Orginalni su trajali 44 godine bez slinjenja, a ovi nisu izdržali par vur... 🤦‍♂️😄😄
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Tak je danas sa svim dijelovima i nemremo si pomoči samo se moremo probati snajti...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Znači neznaš jer reciklirati se može i jedan i drugi, a i recikliraju se oba
Reciklirati se može ali nije isto reciklirati gavrilović mesni narezak s konzervom ili bez konzerve
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Nije, slažem se, ja vilim reciklirati unutrašnjost takvih konzervi.

Nekad su se filteri reciklirali na tokarskom stroju...., danas to rade ovak.
A vidiš i sam da idu u isti koš kakvi god bili.


Ulje na jednu stranu, metala kaj magnet pobere na drugu.....
Ili sve skupa u ekološko spaljivanje


A ovi ti mogu, ako imaš penez posvetiti filter.
Moreš i ime župe koju blagoslivljaš napisati na njega

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Doma ne vjerujem da ima iko od nas....
Neznam samo kak recikliraju ulje dobiveno iz filtera namjenjenih raznim svrhama filtriranja i kakvo ulje od njega ispane na kraju :unsure:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
hidra ol
trans ol
.........

Šalim se malo.
Priča sa recikliranjem je dobra priča, ali kad se proizvodilo nereciklirano sve kaj se proizvelo je trajalo...
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Ne prepoznajem problem s filterima. Prije nek sam krenul u servis, pročital sam po forumima za filtere i stalno se spominje to mijenjanje za noviji sistem. Međutim ovo sam skinul i zamjenil bez ikakvih problema, tako da do daljeg ne vidim potrebu za nekom promjenom.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Ne..nego se vlasnici toliko srame sami sebe kaj su kupili to nečastivo da ga svake zime kupaju bojom..mjenjaju knstalaciju..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ovaj sa slike nije dugo kupan bojom, barem ne trup.
Onaj kaj je kupil novog ovog i večinu ostalih 533 su več odavno bacili žlicu ili su tak poderani da im je svejedno .....
 

Najnoviji postovi

Na vrh