• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ovak izgleda ta štucna. S obzirom kolko košta ne vjerujem da je ova sa linka silikonska.


Ono lijevo na linku je donja strana i nju treba utaknuti u blok.



A gore na pogonu isto postoji izbočenje na koje ju treba nataknuti.
Ako je mekana vjerujem da je izvedivo.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Pa nju izbiješ van čekičem, šerafcigerom, pajserom... bilo kak samo pripazi da ti baš ne odu komadiči dole u pumpu.
Možda bolje da osovinu izvadiš tek nakon kaj presječeš i izvadiš staru štucnu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Možda slini na semeringu, ili na brtvi ispod poklopca pa se sa njega sljeva pa baci oko na to da bez veze ne rastavljaš.
Na tvom mjestu za sad, do neke bolje prilike, bi ja to omazal diht masom
 

fico

Član
Tu od
21 Velj 2012
Poruka
46
Imam problem kod paljenja na IMT 539.Upali on , ali volio bi riješit da upali iz prve.
Nova bravica nije riješila , i novi prekidač ler-a nije riješio.

evo video šta se desi
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,929
Probaj paliti tako da spojiš ona dva debela bakrena vijka na anlaseru.
Ako svaki put zavergla problem je u unutarnjim kontaktima koji kratko spajaju ta dva vijka
 

fico

Član
Tu od
21 Velj 2012
Poruka
46
Izgleda da sam uspio riješit ...za sada.Zahvaljujući tebi i brzom odgovoru išao sam još jednom do traktora i ovu žicu na slici samo odkopčao i ponovno zakopčao.Sad sam ga upalio jedno 10 puta i svaki put iz prve zavergla.
Hvala ti

20240402_144834.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Pozdrav,imam jedno pitanje pošto mi na IMT 539 malo kapa antifriz kod čepa iz bloga kako ga je najbezbolnije promjeniti taj čep odnosno čime ga izbiti i staviti novi ćep?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Šerafcigerom ga po rubu trkneš unutra i kad se zakosi izvadiš ga kliještima van.
Očistiš dosjed, staviš malo diht mase i nekim fi komadom ulupaš novog unutra.
 

Najnoviji postovi

Na vrh