• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,182
Još niko nije pogodil.. Nije ni moj traktor, od kolege voćara. Traktor ima samo viličar gore fiksiran za onu donju ploču od vuče. 😀
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,660
Evo kak sam ja to riješi. Zbušil sa rupu preko onog gore šarafa na boci i narezal navoj za brzu spojku. Samo me nemojte opominjati da bi ja samo bušil gde treba i gde ne treba.
Hvala za ideju. Rijeseno za 15ak eura...slozil mi sve na saraf, slozil mi brzu spojnicu na slauf i stukal mi slauf jer je bil puknuti...
1000015119.jpg
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,481
A mogel si deti i onaj dupli, nikad neznaš na kolko mesta bu treba pumpati ili spuhavati :p
Šalim se malo, super odrađeno (y)
Kaj se tiče poklopčića garantitam da bi se nekaj zbralo iz ove moje kolekcije.

Prvo spij kavu do kraja,možda šalica paše 🤣🤣🤣
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,182
Boš pumpa i dizne na reglažu...
Točno. Dizne idu, jer srednja uopće nije nit delala.. Tolko je bočno špricala, da je čak malo i blok pojela sastrane..
A onda budemo vidli kak se bo ponašal, pošto ima 3800 vur kaktiga
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,418
Valja li ovo za 533
Moj nije izdržal jednu sezonu i popucal je dolje na klizaču i tapicirung se počel raspadati, možda na traktoru s kabinom duže izdrži.
Moj ti je prijedlog bježi čim dalje od toga, bolje potraži originalnog starog ili obnovljenog ili neku dobru zamjenu ugradi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh