• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

motivell

Član
Tu od
4 Lip 2011
Poruka
136
ma sigurno je to sa kolijevkom a blatobrane moze da stane covjek od 150 kg i nece se pomotat debeli su i jaki al se ne cini bas na slikama. A koje to djelove nema
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
bocni reduktori, nekoliko zupcanika u mjenjacu (stupnjevi prijenosa i brzine vrtnje vratila), a sad na stednji materijala, masivnost
 

motivell

Član
Tu od
4 Lip 2011
Poruka
136
a cekaj ako se stedi na 549 4wd zasto ne bi stedili i na 549 2wd nekome zapadne los traktor lose uradjen i odma nijedan ne valja aha kako da ne.... mozda je sklapan u trecoj smjeni ili neki pocetnik sklapao ili neko pijan ma sve to ima veze.... a po vama od koje godine su poceli da fusere da stede materijal u imt...........
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Mislim da ova rasprava ovaliteti novog IMT-a nema više smila. Svi znamo da to nije više prijeratni kvalitet. Sad je IMT srednja žalost u rangu s Kinezima.
 

motivell

Član
Tu od
4 Lip 2011
Poruka
136
haha uvjek se nasmjesim sigurno nemas imt i ako imas nije verovatno nov pa zato tako pricas to govoris sto si mozda cuo neke komentare nekih koji isto nemaju imt.. imam 2. imt. 539 2005 godiste perfekto rade nijedan nema kvar nikakav i ne stede se i imt 549 dv koji takodje nema mane a non stop je u teskim uslovima rada..... poredis IMT sa kinezima ma smesno do dz..........
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Pa da smjesno je porediti kineze i IMT-ove, kinez pojede IMT-a :rolfer:
A sto se tice kvalitete starih i novih IMT-a kvalitet se totalno srozao da nepricamo o zastarjelosti :finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
haahahahahahhaa ni ti nemas imt
Nemam ni ja, ali sa sigurnošču mogu potvrditi da ovi novi nisu ni blizu starima kaj se kvalitete ugrađenih dijelova tiče.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ha, ha, ha ha. Prije stari IMT 539, a sada novi :madmana:, a i kineza ;)
Tako da malo znam ko koga mane za dorucak, a ko za rucak 8)
 

motivell

Član
Tu od
4 Lip 2011
Poruka
136
Ma svi znate a niko ga nema ma odlicno. Sve zavisi sta koga potrefi ko je sklapao koji traktor. Necemo u dalje rasprave svako svoje tera.
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
ja sam imao IMT 30 godina te znam što je IMT. Najviše mi smeta što je poslije 30 g. u biti sve ostalo isto. Samo su malo limariju zamjenili a tehnoloških unaprijeđanja u mehjanici gotovo da i nema.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
ja sam imao IMT 30 godina te znam što je IMT. Najviše mi smeta što je poslije 30 g. u biti sve ostalo isto. Samo su malo limariju zamjenili a tehnoloških unaprijeđanja u mehjanici gotovo da i nema.

E to ubija u pojam, pola 35 godina praviti jedan te isti traktor bez imalo promjena :twisted:
To je cisto za tuziti :axe:
Toliko su lijeni da cak i na plocici sa podatcima pise made in Jugoslavija, a traktor 2007. godiste :finga:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hehe, kad se meni on baš sviđa :D
Da mi ga je vidjeti kompletnog s prednjim utovarivačem...uhh

Hvala na slici :)
 
M

Miško 007

Guest
Bome ko tvrdi da je kinez dobar traktor taj je lud na veliko.
Svaka čast ali meni kineske cipele ne traju ni pol godine.
I i vidio sam traktor kineski od 50 konja krš živi.
Ali i danas ima svakakvih pa kupuju...
Svako radi s novcima svojim što hoće i sretno mu bilo.
Evo ovdje dokaz o kinezu kako je dobar.
Evo s susjednog foruma nadam da se clan nece ljutit radi njegovih slika znači 350 sati i osla lamela.
YTO Muratović kaže:
Evo nakanio sam se postaviti slike mijenjanja lamela na YTO 1304X:
Nova lamela:
img2118wu.jpg
[/URL] [/img]
Korpa lamele za pogon traktora i za kardan:
img2136ir.jpg
[/URL] [/img]
Stara lamela:
img2144xw.jpg
[/URL] [/img]
Pa sastavljanje traktora:
img2131i.jpg
[/URL] [/img]
Traktor je imao cirka 350 rh
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Hehe, kad se meni on baš sviđa :D
Da mi ga je vidjeti kompletnog s prednjim utovarivačem...uhh

Hvala na slici :)


mogu ti ja nacrtati ako hočeš , samo reci koji model i s kakvom žlicom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Bome ko tvrdi da je kinez dobar traktor taj je lud na veliko.
Svaka čast ali meni kineske cipele ne traju ni pol godine.
I i vidio sam traktor kineski od 50 konja krš živi.
Ali i danas ima svakakvih pa kupuju...
Svako radi s novcima svojim što hoće i sretno mu bilo.
Evo ovdje dokaz o kinezu kako je dobar.
Evo s susjednog foruma nadam da se clan nece ljutit radi njegovih slika znači 350 sati i osla lamela.

mogu prihvatiti činjenicu da u tvornici nisu dobro saštelali kvačilo i da je potrošio lamelu na 350 rh

ali nemogu prihvatiti činjenicu da mu se raspadne kolijevka na 250 rh

mislim stvarno , lamela pa što, rođak mi je kupio golfa pa na 20 000km otišla lamela, jel to znak da vw nevalja???
 

Najnoviji postovi

Na vrh