• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ma mislim da 549 nema dodirnih točaka u koljevci s 550.11, to je nešto posve različito, barem po onom što sam ja vidio na tim traktorima.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,420
Ja svog 549 deluxe 91.g ganjam sa plugom i gorkim uvjetima kad oremo 1x16 i ništa nije se dešavalo na kolijevci
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Steta sto je 550.11 najbolji kad imt nije skoro nabavljao perkins motore pa nece ni da proizvodi 550.11 .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ja svog 549 deluxe 91.g ganjam sa plugom i gorkim uvjetima kad oremo 1x16 i ništa nije se dešavalo na kolijevci

Predpostavljam običan 549 je u pitanju?? Nema kaj polomiti koljevku ako nema prednje vuče!!!! Još pogotovo jer je stara kvalitetnija izrada u pitanju!
 

tonec335

Novi član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
20
Neznam ja svog kad bi dobro stisa imam osjećaj da bi se sav rastočija a možda i nebi ko zna
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Steta sto je 550.11 najbolji kad imt nije skoro nabavljao perkins motore pa nece ni da proizvodi 550.11 .

Ma uvjek če se naletjeti na pokoji model u trgovinama po srbiji i hrvatskoj. Pa ko ga baš želi imati taj če si ga i iskopati.
No IMT kao IMT ako tak nastavi neče proizvoditi više apsolutno ništa!!
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Zatvorice i IMR i IMT i onda ce kao da ih ujedine i pocnu proizvodnju traktora sa Dzon Dir motorom . Naucna fantastika .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
To sam i ja čuo u najavama, ali baš su pravog odabrali, baš "Đon Dir", takvu kombinaciju si nebi poželio u dvorištu!
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
To im je izgleda fini nacin da kazu gasimo imt i rakovicu. Sto bi sklapali yto e i belaruse u novom sadu a najvaljuju i male mahindre ako nece da gase imt i rakovicu?
 
M

Mravičanac

Guest
To im je izgleda fini nacin da kazu gasimo imt i rakovicu. Sto bi sklapali yto e i belaruse u novom sadu a najvaljuju i male mahindre ako nece da gase imt i rakovicu?
Pozdrav za sve forumaše.

Imobi pitanje uvezi IMT 549 DM motor 87 godiste.

Imam problem prilikom rad po uzbrdicam izbacimi ulje na odusak ali ne uvijek traktor ne forsiram redovno mijenjam ulje i maziva.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Predpostavljam da se to događa u iber gasu, a kaj je na naprimer 2000 okretaja?
 
M

Mravičanac

Guest
Predpostavljam da se to događa u iber gasu, a kaj je na naprimer 2000 okretaja?

Neka bude i manje obrtaja! imali resenja za taj problem?
Tu u selu mi kazu da je slab motor trebobih raditi generalku, ali traktor pali ko lud preko zime cestoga koristim zimi idem na pijacu jos me nije izdo u palenju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Malo je to sati da bi mu več generalka trebala :icon_scratch:
Jedino ako su gore klipovi 4 karike, mada i onda teško.

Mene samo zanima jel na manjem broju okretaja sve donekle ok, a kad ga malo jače poteraš onda baca ulje?
 
B

Bobo

Guest
i moj 549 je poceo oko 1700 1800 sati na iber gasu izbacivati ulje. vozim ga do 2000 okretaja, kontroliram ulje i ne brinem se previse...
 
M

Mravičanac

Guest
i moj 549 je poceo oko 1700 1800 sati na iber gasu izbacivati ulje. vozim ga do 2000 okretaja, kontroliram ulje i ne brinem se previse...

Nekad ga ostavim u leru da radim uz veliku uzbrdicu ili nagib isto nekad izbaci a nekad ne!

Imasli kakvo resenje?
 

Najnoviji postovi

Na vrh