• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

imt533

Novi član
Tu od
15 Tra 2014
Poruka
11
Malo sam prolistao forum, ali nisam našao koliko stoji rabljeni imt 549 dv, pa bi sada htio saznati, ako tko zna neka odgovori. Hvala unaprijed
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Nisi našao jer onaj tko ga ima taj ga neprodaje. Možeš naći kod nekog preprodavača, ali kod vlasnika rijetko. Moj je 2000 god. i za mene vrijedi 10000 eura ali niti nepomišljam o prodaji dok je zdravlja u meni.
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Ja sam jednom naletio na jednog polovnog duplaka 549 91 godina registrovan 8.000 eura..
 

imt533

Novi član
Tu od
15 Tra 2014
Poruka
11
Gospodine Meho mi možete reči gdje se nalazi i ako možda imate broj prodavača. Hvala unaprijed.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Pa na njuškalu ih ima barem 20 komada u ponudi, ali nisu baš jeftini
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Nisam na njuskalu naisao ni na jedan IMT 549 DV, ima ih al bez prednje vuce. Ili ih nisam uspio naci..:icon_rolleyes:
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Malo sam prolistao forum, ali nisam našao koliko stoji rabljeni imt 549 dv, pa bi sada htio saznati, ako tko zna neka odgovori. Hvala unaprijed

znam ja za jednog sa deutz org.motorom 55ks zelene boje i da je kao nov jel covijek nema niti jedne zivotinje koliko znam.pa tako obradi ral zemlje za sebe i nest malo balira...
 

imt533

Novi član
Tu od
15 Tra 2014
Poruka
11
Hvala svima na pomoći. Zanima me samo još da li tko zna za koju auto kuću koja bi prodala nov imt 549 sa prednjom vučom? Jer rabljeni stoji skoro toliko koliko i nov.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Mislim da više nema novih IMT-a za kupiti u Hrvatskoj
"IMT od 01.07.2013. u Hrvatskoj , nakon ulaska Hrvatske u EU promjenili su se propisi vezani za homologaciju traktora. Trenutno jedini model IMT-a koji zadovoljava EU homologacijske norme je IMT-550.11..
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kaj će ti 549 dv?? Nije to baš neki extra traktor, ima on dosta svojih mana!!

Gledaj na nekog Univerzala, Fiata...tako slične snage, imat ćeš manje problema nego s 549.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
@Šanana----Sram te i stid bilo..tako govorit o tom traktoru
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Sramota, pljujete ruku koja vam je stvorila gospodarstvo :(punch):

Dobar je to još uvjek traktorek, samo zahtjeva mrvicu više održavanja od ovih starijih izvedbi.
Ali dobar je
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
l:Muhač ni je to pljuvanje već iskrenost (ponosnih) vlasnika moj zadnji IMT a ti ga znaš za svaki priključak neka preinaka stalno nekaj ni je ispravno taman jednu stvar složim jedna otkaže poslušnost ne kažem da ne radi evo i jučer je izbaliral 29 rolo bala ali danas sitni remont i tako stalno :mur: Nemoj reći da se ne brinem ima 3 bosch pumpe i 12 dizni :icon_rofl::x:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ima, ali je problem kaj su u najlonu.
nema ko ugraditi :(party):
 

Najnoviji postovi

Na vrh