• PoĆĄtovani posjetitelju, za koriĆĄtenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlaĆŸemo ti da se registriraĆĄ. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaĆĄtićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i joĆĄ mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❀

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
slaĆŸem se za ZJ. ako hočeĆĄ neĆĄto konkretno za ĆĄumu 558 560 su puno bolji izbor od 549. jedina moĆŸda prednost 549 je u transportu. ali 560 isto dosta brzo ide. ja imam iskustva samo sa 560. viĆĄi je teĆŸi (neĆĄto manje okretan ali ako imaĆĄ dobre brenze nije niĆĄta straĆĄno.) svi se boje brenzi ali največi problem brenzi je da nutra nacuri voda a to se rijeĆĄava vrlo lagano sa zaĆĄtitinim gumama(nisi glup staviĆĄ neĆĄto bolje preko neki lim sa dve rupe za izračnik i lajtung) i ljudi koji niĆĄta ne radi sa traktorom pa sve zahrđa(sused ima zahrđalog kada stiĆĄneĆĄ bilo koju pedalu oba dve blokiraju). drugi malo dalje sused ima 10 krava i vuče rolo balirku i svaĆĄta radi sa svojim 560 i kaĆŸe 30 godina nema problema sa brenzama.treba da se radi. na prednji kraj staviĆĄ utega kolko hočeĆĄ i bez problema vučeĆĄ 5-6 metara(nije da mu treba zavisno o situaciji). ja bi draĆŸe zel 560 nego 549 sa prednjom vučom iz razloga jer ne poznajem 549 sa prednjom vučom. ali za vuči klage ti je jedino bitno koliko ti je traktor dug i teĆŸak napred . prednja vuča ti niĆĄ ne vredi bez utega napred. sused je oral meni jednu njivu sa 560 i zbog toga ĆĄto mu brenze se ne mogu razdvojiti bilo mu se malo teĆŸe okretati na kraju njive jer je odma graba pa cesta. i onda je uĆĄal slučajno prednjim kotapčima u grabu. u rikverc su kotači priklizavali. dosta velika graba. i kaj bu sada . niĆĄta. metne ga u brzinu za napred i prođe preko grabe direktno na cestu. kaĆŸe niĆĄta traktor nije osetil (sa prikopčanim dvobraznim plugovima). realno 539 tu ne mre proči nikako. 549 sa prednjom vučom isto nebi jer nasel ispod mjenača totalno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Nisam fan IMT-a ali meni je 558 najljepĆĄi model kojeg su sloĆŸili. Rekel bi da je i okretniji od 560.
Recimo na podvozje od 567 postaviti haubu od 558...to bi bil zmaj i pol...i joĆĄ gore kakav kamionski Fiatov motor od 80-tak ks (koji se vrtiiii)...zasluĆŸil bi naziv raketa :)
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
@senpai, o kojem 560 pises, sa DV? Ja imam isto 560 bez dv i jako zadovoljan.

@ZJ, slazem se sa tobom. 560 i pet brzina je jako dobra kombinacija. 👍
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Eh koja je to zvijer ,jedan moj poznanik ima 567 kaze nebi ga dao nikad prezadovoljan je sa njim.Puca od snage.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Sad mi naumpade kakav 549 solo ima kod mene blizu,covjek ga je kupio nov 1991. platio 14,500 dojče maraka. Cim bude prilika ide slika ,i dan danas je u fabrickom stanju kako on rece ima 2500 radnih sati.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
@Kupljenec, napraviĆĄ...
Ovo je bio traktor kumova od supruge i oni su bili jako zadovoljni s tim 4x4 , a turbo mu je ugradio moj kum. Bili su u naơem kraju čak dva takvi. Takvog 539 jedino bi kupio.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Ali samo ak je registriran, jer inače nemre biti.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Oni su bili zadovoljni, mogao je ići brzinom viơe u brijeg, barem po njihovoj priči. Mogu pitati od čega je bio turbo, znao sam ali vrijeme i zaborav rade svoje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Neki mali turbo ako nisu radili nikakve zahvate na motoru, tj. mjenjali kompresioni prostor
 
Na vrh