• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,427
Da li si siguran da je tamo proizvedena?
Kolega Kupljenec je bil već pred par godina na svoju raketu namontiral(i dokumentiral na forumu!) novu pumpu vode Tešanjske proizvodnje i tvrdi da je jako dobra i da joj je podrijetlo kako i piše na ambalaži.
Ja sam na mojega 549 ugradil Vin prom pumpu vode i nakon 3 godine još je dobra.

Šta mislite o 549 dv,mana im je prednja kolijevka kažu
Taj traktor ne vrijedi ni pola koliko ga cijene, inače dosta zahvalan.
 

Igor87

Član
Tu od
1 Stu 2020
Poruka
99
Dosta zahvalan dok ne pukne kolijevka, onda se moš slikat
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,427
Dosta zahvalan dok ne pukne kolijevka, onda se moš slikat
Kolega Bobo je s tim imal problema, kak sam skužil prednja koljevka voli pucat kad je pod teretom i u rikverc se gura nešto uz brdo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,650
Kolega Bobo je s tim imal problema, kak sam skužil prednja koljevka voli pucat kad je pod teretom i u rikverc se gura nešto uz brdo.
Ne samo on, ja nisam videl uživo ni jednog sa cijelom koljevkom.
To treba željezno napraviti i nema više problema...
Pucaju ovdje na svima. Gurali napred ili nazad, sa utovarivačem ili bez njega, vozila budala ili penzioner išel sa njime na plac.

 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,452
Želim mu i ja to, šarafano je po njemu dosta. Koliko god je traktor zamišljen dobro, za mala gospodarstva odličan, ali nije kvalitetno odrađen. Sad kad je pola toga izmijenjeno traktor ide dobro, ali uvijek ima svoje mušice da negdje procuri.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,427
Ne samo on, ja nisam videl uživo ni jednog sa cijelom koljevkom.
To treba željezno napraviti i nema više problema...
Pucaju ovdje na svima. Gurali napred ili nazad, sa utovarivačem ili bez njega, vozila budala ili penzioner išel sa njime na plac.

Jel taj možda imal utovarivač na sebi? Vidim da ima nekakve nosače kemijane.
 

Najnoviji postovi

Na vrh