• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Vjerojatno je moguće samo ne znam kako ćeš narezati taj navoj odozdo, kako proširiti rupe 🤷🏻‍♂️
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
aKo več ideš na to ureži neki navoj manjeg uspona..i napravi plocu na glodalici tako da svi vijci nose..problem nastane kad nije dobar raspored rupa pa nosi samo jedan vijak..opčenito je tu sranje jer vijci nose na odrez..to je to ..IMT
 

bangaham

Novi član
Tu od
2 Lis 2023
Poruka
17
Primarno me muči jel dovoljno debelo meso da kad povecam rupu na 21 mm (početna rupa za M24 navoj) i dok urezem navoj da ne probusim kuciste jer onda sam zestoko sranje napravio. Na ovoj slici (sa neta) vidim da je izbočeno unutra, sad jel to dovoljno debelo da podnese veci sraf nisam ziher.
1696918489073.png
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,991
Nebu dobro, i sam si na tom putu sa svojim razmišljenjem.
Nalupaj unutra helly M20, možeš i manjeg koraka i to bude puška.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,991
Jebay ili Amazon dobri su i ti, a tu su za par dana.
Skupi jesu ali mislim da su ok riješenje. Još ako ugradiš štift šarafe....
 

Najnoviji postovi

Na vrh