• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Hmm, mito i korupcija prešla s vlade na forum. Ja mislio da je tu pošten i čestit narod, kad vi meni nož u leđa.....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Brtve kupljene, u setu dolaze 4 O- ringa manja i jedan veliki, plus posebno brtva poklopca kućišta
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ajd ti to pošalji njemu sutra odmah ujutro i to preporučeno, tak da mu u petak možda i dođe. Planiram do njega u subotu pa ak bu do tad i upute gotove možda mu to još i zamjenim. Ustvari pitat ću ja sutra tu u trgovini blizu mene, možda oni imaju te brtve.
Imate brtve, jel još uvjek treba slike za pripomoč?
Ako i otkopčate one federčiče nije problem, imam podatke kak trebaju biti pokopčani.
Uh, što se sad pravimo fini :(blush):

A kako je bilo kad sam ja češnjak slao? :icon_mrgreen:
To je bilo drugo.
Češnjak sjemenski koji si mi ti nakraju poklonil je bil plod tvoje muke i zato sam ja bil uporan da ga platim :icon_wink:
Hvala još jednom na poklonu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Imate brtve, jel još uvjek treba slike za pripomoč?
Ako i otkopčate one federčiče nije problem, imam podatke kak trebaju biti pokopčani.

To je bilo drugo.
Češnjak sjemenski koji si mi ti nakraju poklonil je bil plod tvoje muke i zato sam ja bil uporan da ga platim :icon_wink:
Hvala još jednom na poklonu.
Nekakve sam kupio, valjda bu pasale. Šta se ne može skinut poklopac a da osovine ostanu unutra? Kad odpustim onaj vijak na vrhu šta drži leptir, poklopac bi trebao ić dolje a osovina ostaje, zar ne?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ona od gasa se mora gurnuti unutra da bi mogel skinuti poklopac, a da ne razvučeš oprugu. Tu postoji mizerna mogučnost da ti se opruga otkopča pa da više neznaš gdje je bila.
Ona od gašenja, nju ne treba gurati nikam, ona se skine zajedno s poklopcom pa se kasnije vani izvadi i zamjeni O-ring. Na njoj treba paziti kod sastavljanja da sjedne na svoje mjesto ( u onaj zarez na limiču) jer se inače nebude dal ugasiti motor.

Sve brtve prije montaže treba podmazati mašču ili simom, kaj je pri ruci.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
E tak sam si i mislil da ide, to onda nebu bilo problem zamjenit. Masti ima a ovo drugo ne znam kaj je.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Dobra bu i mast, samo nek nije na suho.
Ako zapnete tu sam.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Hvala lipo her Muva!
I budi bez brige, ja ću samo drzat lampu!

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Tak je MTD, na to sam mislil.

Josa, bolje da gembače točiš, navodno imaš dobru vinčinu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Gembač nakon posla, i to dva- tri i gotovo. Ima plavaca na svakom ćošku i nije mi sad baš do zaj....cije.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Mešter mora imati u pričuvi posudu za ispuštanje da ne zagađuje okoliš. ..... ti si "slučajno" uzmi čistu pa nek natoči za doma :(angel):
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Radovi u tijeku...

34e57e5d9673f6a5958cfc84c0cb150c.jpg


293db5036ce150d5c7dba4ea714d431a.jpg


Kasnije javim kaj je bilo sa strujom...

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Samo hrabro napred :(y):
Antifriz je na blatobranu i nema zime :icon_wink:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Da, i filter goriva treba skinut da bi piklopac išal dole, a to nitko nije ni spomenul [emoji35]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Si videl kak su ga lepo smestili, ali nije to tam bez razloga metnuto.

Jel raketa puštena u pogon?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Je, baš je na lijepom mjestu. Jel tamo sa razlogom ili bez tak svejedno, mogli su ga nekam drugud pomaknut.
U ponedjeljak dolaze alnaser i alternator pa bumo vidili jel to sve skup radi kak se spada.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tam je smješten da smeta na 560 su dva sa desne strane , Muhač misliš da je razlog da ga grije grana ? Mislim da je tak slučajno stavljen jer IMT ingovi (veliki drugovi) nikad nisu slušali korisnike koji su prigovari več su bili uvijek oni u pravu . Ima druže da se tri prilagodiš najboljem YU traktoru .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Da, i filter goriva treba skinut da bi piklopac išal dole, a to nitko nije ni spomenul [emoji35]
A zakaj bi to trebalo spomenuti? Pa to si i sam videl :D:
Ujedno je prilika da se istoga i zamijeni.
Kad ste već morali odzračivati, bila je prilika da se očisti i filter na pumpi.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Pa kolko savjeta se dalo kako da se skine poklopac nitko o filteru ni a. Šalim se naravno malo.
Nije to nikakav problem kao ni za poklopac skinut. Onaj feder stvarno nemože samo tako spast dolje kak se pisalo.

Smeća nije bilo ni u pumpi ni u filteru tak da se niš drugo nije diralo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh