• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

adnan.jusic3

Član
Tu od
11 Lis 2012
Poruka
87
jel iko uspio napraviti imt 558 u duplaka?
al da radi sve kako treba...
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
577 dv je sila i mrcina al u sumi nije ni do koljena internacionalu 80kr duplaku,oba sam vozil sa 5m drva u brdu,gdje su zetor 7045,560,577 stali a internacional samo ide i ide i ne staje koda ima jos 4 kotaca na sebi koji grebu nevjerojatno kaj taj traktor radi u sumi u brdima i u blatu.....
Susjed ima 558 i 559 s kabinom i s 558 radi sve vise manje i nedavno ga je totalno sredil i zgleda pic pic.
U sumi veli da mu je bolji 559 jer ima napred utege tezi je od 558 i bolje vuce pod teretom.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
577 dv je sila i mrcina al u sumi nije ni do koljena internacionalu 80kr duplaku,oba sam vozil sa 5m drva u brdu,gdje su zetor 7045,560,577 stali a internacional samo ide i ide i ne staje koda ima jos 4 kotaca na sebi koji grebu nevjerojatno kaj taj traktor radi u sumi u brdima i u blatu.....
Susjed ima 558 i 559 s kabinom i s 558 radi sve vise manje i nedavno ga je totalno sredil i zgleda pic pic.
U sumi veli da mu je bolji 559 jer ima napred utege tezi je od 558 i bolje vuce pod teretom.

Ovaj put si skroz u pravu internacionala može u tim uslovima jedino pobjediti fend a 559 nisam videl a 558 je dobar za šlajsanje a za ostalo treba lance ili kanjđe .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ovaj put si skroz u pravu internacionala može u tim uslovima jedino pobjediti fend a 559 nisam videl a 558 je dobar za šlajsanje a za ostalo treba lance ili kanjđe .

559 je jedna serija koja se nije puno proizvodila i skoro je isti ko 558 male su razlike.
Upisi u gogle imt 559.
Da jedino fend skoro duplo skuplji.
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
evo jedan 559 u akciji, nevidi se bas najbolje al eto
img20130417182051.jpg
[/IMG]
 

anel 558

Novi član
Tu od
13 Sij 2011
Poruka
17
Posto sam veliki ljubitelj IMT 558 a trenutno ga ne posjedujem , citam ovdje po forumu da postoje brzi i spori, koja je sad razlika izmedu ta dva modela i kako ih razlikovati recimo prilikom kupovine jedng takvog traktora
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Posto sam veliki ljubitelj IMT 558 a trenutno ga ne posjedujem , citam ovdje po forumu da postoje brzi i spori, koja je sad razlika izmedu ta dva modela i kako ih razlikovati recimo prilikom kupovine jedng takvog traktora

Staviš ga u treču brzu oko normalno krene onda je sporiji ako teže krene onda je brži pa ti biraj . Ja ti nisam ljubitelj imt-a 558 više nemam (hvala bogu) imam jedino još 560 sa hidro volanom novi tip njega još podnosim :icon_pray:
 

adnan.jusic3

Član
Tu od
11 Lis 2012
Poruka
87
Staviš ga u treču brzu oko normalno krene onda je sporiji ako teže krene onda je brži pa ti biraj . Ja ti nisam ljubitelj imt-a 558 više nemam (hvala bogu) imam jedino još 560 sa hidro volanom novi tip njega još podnosim :icon_pray:

zar nije razlika u brzinama!


a sto hvala Bogu?
 
I

imt558thebest

Guest
e ovako,vlasnik sam imt-a 558 i mogu samo reći rijeći hvale za taj traktor. Potrošnja je zadovoljavajuča,10 litara nafte na ral oranja,dubine i do 30 cm,odrzavanje je jeftino i nebi ga mijenjao ni za šta
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kojim plugom ores?
Kolko vremena potrosis na jednu ral oranja?
 

Najnoviji postovi

Na vrh