• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i sam sam svojedobno pital, pa mi se nasmijal, i rekal, puno...

DARIJUS, jel ta preinaka fukcionirala?
cuo da je bilo problema, jer su zaboravili ugradit prelivni cilindar ili tak nesto...
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Danas mi osmak imal prvi kvar nakon generalke.. Puklo je crevo od vode, dobro da sam na vreme skužil pa nije zakuhal.. Da nisam sva creva nova stavil ne bi nikaj reko..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Zato ja tebe i pokušavam navesti da radije uzmeš rabljeno ili prihvatiš staro kaj je kvalitetno popravljeno.
Kak god, čuvaj te stare dijelove, nikad se nezna.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Ja na mojim fercima imam sve gume od crijeva nove već duže vrijeme i još ni jedno nije puklo za sad... Ovak i onak to je potrošni materijal pa čemu se tu treba čuditi sad ? Ja iskreno staro(rabljeno) crijevo od vode nebi stavil nikad.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja sam ih dosta stavio al jos nijedno nije puklo možda je bilo kakvo s greškom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Mislim da na rabljena crijeva nitko nije ni mislil, ali i ona su bila kvalitetnija.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
A to sigurno. Predpostavljam da je šelna prepilila silnu kvalitetu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Orginal orginal garant nisu iz Turske dolazila. Bilo je jedno vrijeme od nekog Hrvatskog privatnika i nisu bila loša. Zadnja kaj sam ugradival kolegi pred 2 tjedna su isto Hrvatskog proizvođača ali katasrofa. Kad ih malo stegneš rašire se ko preklapača. Izgledaju ko stara koja su se godinama naftom i uljem natapala.
A opet, više košta posèl izmjene nego proizvod...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač meni su nudili originalna crijeva a bila su ista kak i za mlijeko sisna iz turske . Privatnik iz Dubrave je imal kvalitetna crijeva armirana platnom oznaku nisu imala .
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Zato ja tebe i pokušavam navesti da radije uzmeš rabljeno ili prihvatiš staro kaj je kvalitetno popravljeno.
Kak god, čuvaj te stare dijelove, nikad se nezna.

ako enma u dučanu ima u oglasu , otpadu itd.

Znate kaj vi zajebanti, taj dan kad je crevo puklo, to je bilo popodne i AP više nije radil a u Tokicu nisu imali niš slicno pa sam otišel tu autoservis di sam nekad delal i uzel neko polovno crevo od nekog starog auta... Ako to pukne i traktor zakuha vas dvojica bute popravak platili...

Ja na mojim fercima imam sve gume od crijeva nove već duže vrijeme i još ni jedno nije puklo za sad... Ovak i onak to je potrošni materijal pa čemu se tu treba čuditi sad ? Ja iskreno staro(rabljeno) crijevo od vode nebi stavil nikad.

Ne bi se ni ja cudil da to crevo nije puklo nakpon 33 radna sata i još je bitno kak je puklo..
gajtan je vjerojatno svoju krivo ugradil

Normalno da nije puklo uz šelnu ni pod šelnom nego na sredini tak da nema nikakve logike... Moram pogledati, ako ga nisam hitil da ga slikam
 
Na vrh