• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Još nisam riješil pumpu volana kad evo novi problem jednostavno crkne. Očistil sem oba sita AC pumpe promijenil filter goriva no sve teže ga odzračiti sumljam na filteri ventil na ulazu u PVP nemoga ga odšarafiti smeta konzola . Konzolu budem skinul a mijenjanje oringa i skidanje filtera ću ostaviti Muhaču . Ako ne uspije imam rezervnu PVP . Jer nema smisla da opet Usrani mora šlepati doma .
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Onda budu svi u selu sretni kak je IMT za niš kad ga ursula mora šlepati domeka :icon_weed::icon_weed:
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Onda budu svi u selu sretni kak je IMT za niš kad ga ursula mora šlepati domeka :icon_weed::icon_weed:
Neznaju oni ja njego šlepal po mraku inače bi mi se smijali uz ono pa rekli smo riješi se t,, z,, da ne sramotiš naselje .:mur:
Ivanz usrani je za puno toga :icon_super:.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imam dvije ispravne za kaj bošisti pa servisirana pred 300 rh nova glava i to engleska.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Još nisam riješil pumpu volana kad evo novi problem jednostavno crkne. Očistil sem oba sita AC pumpe promijenil filter goriva no sve teže ga odzračiti sumljam na filteri ventil na ulazu u PVP nemoga ga odšarafiti smeta konzola . Konzolu budem skinul a mijenjanje oringa i skidanje filtera ću ostaviti Muhaču . Ako ne uspije imam rezervnu PVP . Jer nema smisla da opet Usrani mora šlepati doma .
Subotom sam na 560 programu pa me se nadaj u toku dana.
Čujemo se sutra.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ok pripremljeno 2 dobra akumulatora rezervni anlaser 2 pvp 12 diza i ursus sa šlep-štangom! !
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ja ne šlepam, naučil sam kak odzračiti motor. A ti buš mi pokazal u praksi ono kaj si u knjizi pročital...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Pa ja ne znam u čem je problem sa tim odzračivanjem, imam na 549 roto pumpu i dosta puta mi je ostal bez goriva jer je mjerač neispravan. Samo se odvrne jedan "lajtung" prema dizni i tu kad počne frcat van gorivo a s njime i zrak pali sto posto u roku od 2-3 minute, nikakva šlepanja nisu potrebna. Poželjno je i pumpati na AC pumpi prije paljenja i između verglanja.

A za klipnu pumpu čak ni ne treba odzračivati samo dobro napumpat na AC pumpi i to provjereno pali..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tebi je najbolje 560 vagnut na kile popit i zaboravit na njega .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
hahah kod meni bi bat radio da moram nešto šlepat na to sam lud.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma IMT je naučen na šlepanje a naročito novi 533 večina kaj je bila u mom naseljku došlepana a tek koliko sam ih šlepal iz šume pa to mi več tradicija .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A kod nas se zato ursusi šlepaju .
Pogotovo u sezoni.
Al nebitno za marku ali da cesto idem šlepat stroj to je najbolje prodat.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pronađen kvar nakon skidanja filtera u pvp i propuhivanja svih crijeva u AC pumpi nađen dio odljevaka koji je blokiral protok . Sad traktor radi ali pušta gorivo na polugi gasa a več sem mislil kako sem riješil problem bez Muhača.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,200
Ja dok mijenjam filtere, nikad ne otpustam lajtunge i ne palim prvi puta na alnaser traktora, uvijek ga slepam i nakon 10, 20 metara upali.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Lako de odzrači ako ideš pravilno pumpaš na ac pumpi dok ne dođe u pumpu .
Pa onda drugi šaraf na pumpi .
I prvu diznu otpusti pali odmah čim zrak izbije.
A ako ne ideš tako džaba samo zapališ alanser
 

Najnoviji postovi

Na vrh