• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
U to je grmilo negdje,uh.
Mislil sam nekaj da mozda nema snage na vecim okretajima da ga ne gusi ta cjev,jel bi moral imat neki lonac i cjev.

a neznam dosta glupo to izgleda gledao sam u masivi bjelovar original auspuh 577 kosta 15o kuna mislim otic po njega sad koji dan
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
t
a neznam dosta glupo to izgleda gledao sam u masivi bjelovar original auspuh 577 kosta 15o kuna mislim otic po njega sad koji dan
Pa to nije puno a bolje bu radil i tisi bu sigurno.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moja 42 od kad je dobila novi auspuh nije ko prije s onim razvaljenim prakticki cijev s starim je bio cini mi se veseliji al malo glasniji s ovim malo mi je cudan al je puno tisi ne grmi!
Tisi ti bude sigurno a sad sigurno ces osjetit razliku izmedu samo cijevi i kad stavis pravi auspuh!
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Moja 42 od kad je dobila novi auspuh nije ko prije s onim razvaljenim prakticki cijev s starim je bio cini mi se veseliji al malo glasniji s ovim malo mi je cudan al je puno tisi ne grmi!
Tisi ti bude sigurno a sad sigurno ces osjetit razliku izmedu samo cijevi i kad stavis pravi auspuh!

heh i ja imam 542 i na njemu je originalan auspuh iz 83 od onog debljeg lima prije par godina su se unutra sasuli oni sesirici i prigusivac i stroj je malo zivnuo odma
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Sve vam je stvar u prigušivaću ak uzmeš auspuh a prigušivać ti zgori isto ti sranje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sve vam je stvar u prigušivaću ak uzmeš auspuh a prigušivać ti zgori isto ti sranje

Ako uzmes novi nece tak brzo izgorit iznutra ovi novi ce prije izvana izgorit nego prigusivac unutra!
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Ako uzmes novi nece tak brzo izgorit iznutra ovi novi ce prije izvana izgorit nego prigusivac unutra!

ma decki koji je ovo zvuk ma ko to more platit heheh neznam gdje sam vidio da neko pravi cijevi od inoxa neznam kolko bi to kostalo pa da se nesto napravi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma decki koji je ovo zvuk ma ko to more platit heheh neznam gdje sam vidio da neko pravi cijevi od inoxa neznam kolko bi to kostalo pa da se nesto napravi

Znam da je zvuk vrhunski al malo zeza za usi malo je preglasan na ful gasu ja sam mislio radit al sam odusto dok nabavim materijal i dok bi platio ko mi ga povari previse me kosta nek bude ovaj dok bude:eek::
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znam da je zvuk vrhunski al malo zeza za usi malo je preglasan na ful gasu ja sam mislio radit al sam odusto dok nabavim materijal i dok bi platio ko mi ga povari previse me kosta nek bude ovaj dok bude:eek::

Danas su aspusi za imta prejeftini da bi se dali delati.
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Danas su aspusi za imta prejeftini da bi se dali delati.

pa je od kad su nas preplavili turci i indijanci ima se na izbor i ni skupo neke cijene su i smijesne al eto zato imamo imt :(rofl):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
Ako ti tako kažeš valjda je na poklopcu ventila kod 2001 piše 64ks kod 2700 okr na poklopcu 80s 61kw kod 4700 okr vjerojatno netko bez veze nanitao pločice u IMT u .
a možda je krivo ukucan broj :icon_scratch:
pa ni noviji auti dizeli se ne vrte 4700okretaja a kamoli TAM
 
Posljednje uređivanje:

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Ako ti tako kažeš valjda je na poklopcu ventila kod 2001 piše 64ks kod 2700 okr na poklopcu 80s 61kw kod 4700 okr vjerojatno netko bez veze nanitao pločice u IMT u .

ne znam ko je nitao tvoju pločicu, posjedujem tama 80T35 1989 godina kupljen nov prvi vlasnik i na mojoj pločici piše 59kw 2650 obrtaja/min sutra ti slikam pločicu a sad ti evo slike prometne




Uploaded with ImageShack.us
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ja sam lani prodo mazdu 6, 2003 godina i imala je obrtajku do 6000 i isla je preko ruba, oko 6100 ili 6200, ali samo kad bi u 5. pri 150 stisnio kvacilo pri punom gasu! ali to je japanac, no inace dizeli idu do 5000 i to kad ih se kolje... tako da tesko sumnjam da nesto starije moze razviti preko 4000 okretaja... doduse moze, ali u radu? hm, nece ici!!! :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Decki pa stari traktori na iberu nemreju vise od 2800okretaja,pa i turbaci.
Ovo je neka greska evo fiat stilo 1.9 jtd 120ks vrti se do max 4500okretaja al to je druga tehnologija,i iznad4000 ne vuce vise.
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
ne znam ko je nitao tvoju pločicu, posjedujem tama 80T35 1989 godina kupljen nov prvi vlasnik i na mojoj pločici piše 59kw 2650 obrtaja/min sutra ti slikam pločicu a sad ti evo slike prometne




Uploaded with ImageShack.us

e banijac kakva ti je pumpa na motoru roto il klpna
 

Najnoviji postovi

Na vrh