• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mislio sam sta se tice konusno tanjurastog i zupcanika za reduktore znam da ih nema jesu tu isti ili razliciti!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako me sječanje služi zupčanici su isti diferencijal na 560 se tri puta bržije vrti iskreno nisam siguran tak pola pola .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni je lik reko da je to sve isto i da mogu stavit od 560 motor gore i uz pravilno koristenje da mu nece bit nista ni ja nisam siguran dal je isto ako je isto i ako bi sve bilo ok trazit cu od 560 motor i snjim gore!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Bilo nedavno na Savinom otpadu par komada, možda bi išli na kilu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Motor ti odgovara na getribu za kolijevku neznam možda bolje prodaj 542 i kupi 560 ako trebaš jači cijena je malo viša jer puno trebaš pripasivati a ako se hočeš igrati stavi veči borung na 542 i evo snage :icon_super:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Takvog da mi je nac da je donekle ispravan za male pare i sredim si ga generalno i mir Bozji ili motor od 49-tke koji je za generalku da ga slozim za sebe!!
@željko treba mi jaci al treba mi i 42-ka nju nebi prodavao ako uspije dobit ce pomoc ako ne ili ovaj motor pojacat ili nesto jace gore!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Motor ti odgovara na getribu za kolijevku neznam možda bolje prodaj 542 i kupi 560 ako trebaš jači cijena je malo viša jer puno trebaš pripasivati a ako se hočeš igrati stavi veči borung na 542 i evo snage :icon_super:
Recimo tvog 560 kojeg si kvalitetno nafalil na forumu :x::x:
Koji veči borung?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
549 ti ima sličan motor razlika u bloku više šarafa drukčiji klipovi i glava možda može ostati blok od 542 samo dodat šarafe druge klipove i glavu to Muhač garant zna .

Recimo tvog 560 kojeg si kvalitetno nafalil na forumu :x::x:
Koji veči borung?
Širi borung a ostalo znaš ili zezaš amatera :mur:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
I klipnjače i radilica ....... ništ stoga
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
Bučo , jel ima tamo kod tebe netko ko je stavio na 558 motor od 577, tako sam jednom prilikom čuo, iz Duga reškog kraja ?? :(think):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nije se niko bacao u kemiju u mom kraju imaju nekoliko 558 kod mene al svi su orginalni nista kemijano jedino bi ja zakemijo ga :):)
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
Nezz tako sam ja cuo:smile: možda je doticni više prema bosiljevu... moram provjerit, al uglavnom da ide. Jedino ako nece štogod stradat na pojacavanju 542-ojke.., ali uz pažljivog vozača svašta se može :icon_cool:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Bučo , jel ima tamo kod tebe netko ko je stavio na 558 motor od 577, tako sam jednom prilikom čuo, iz Duga reškog kraja ?? :(think):
Ima ti toga u našem kraju. Jedan iz susjednog sela je to napravil.
Hmmm, ili pak vozi veliki špigl tak da mu auspuh izgleda s desne strane :icon_weed::(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Budem priceko da jos cujem koji savijet strucnjaka ako moze kad ovaj motor kihne bude iso jaci ako nemoze bude se jos 42ka mucila dok ne dobije pojacanje!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Preslab ti je diferencijal za jači motor. 45ks od 549 mu je puna kapa.
558 i 575 (ista generacija) ti i nisu toliko različiti, tak da motor od 75ks na 558 nije neki preveliki teret za getribu.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nema 42-ka srece morat ce ju tjerat ovaj motor a ja njega :icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam okvirno reko 60 ks treba mi nesto jace i jos da ima prvi utovarivac ili ph jos bolje obadvoje i da moze neku normalnu rotobranu tijerat
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bučo samo da imaš 560 DV nebi se ništ žalio, a kamoli tek 565 ili 577...to su traktori za nas :)

Nemojte mi dalje u off topic!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh