• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ručna original nije baš nešto, kočnice ako su dobre nisu baš pretvrde i treba ispod zadnjih truba skroz do diffa biti suho ispod onih rupica što služe da izađe voda iz kočnica, mora paliti na zub i kad je ugašen poteznice nesmiju bez tereta pasti kroz bar sat dva.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ručna se lako riješi oblogom od kardana od MTZ-a evo meni drži nemože traktor krenuti . Nožne tak tak , hidraulik ovisi za oranje ok za drugo gdje treba držati i veči kapacitet pumpe nije baš hidraulični volan obavezno i po mogučnosti noviji tip manje bučan i manje problema sa kočnicama . Sa mojim baliram (rolo) omatam bale i vozim jednoosovinke i siliram i za to je ok (malo spor u omatanju ) . Za košnju oranje rotiranje koristim druge traktore , razlog za oranje mi treba ponekad dupla vuča , za košnju loša konstrukcija kardana i loš hidraulik za rotiranje slab i opet hidraulik .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
MTZ ima dvije pojasne lamele za uključivanje i blokadu kardana obloga je pletenica koju moraš malo skratiti i nanitati (ja sam sa bakrenim) nitama na pojas od 560. doboš od IMT-a malo obraditi rub da lakše sastaviš i več dosta dugo odlično drži . Nedostatak kaj slabo drži u vožnji ali kad povučeš u mirovanju traktor krepa u 1 brzoj .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ja mislim da bi bilo najbolje uzeti 560 od Željka, jednim udarcem dvije muve ....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Slike, ako Željko reče da.
Stanje, veli Željko da je to IMT i da je to poluproizvod ali on ga je malo usavršil.
Cijena, kolko sam ja Željka slušal, kolko kila puta x kuna i još ti budu njegovi sumještani pripomogli.

:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma to kaj je on reko da bi ga prodo nema sanse neda on njega nije do para nego do sentimentalne vrijednosti:icon_rofl::icon_rofl:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne sekiraj se zbog košnje, prekretanja i skupljanja, sve to 560 može odraditi bez problema.
Ja pokosim sa 565 godišnje preko 10 kj i tako 3 puta godišnje pa računaj, sa roto kosom 165, okrečem sa paukom 5m i skupljam sa metlom 3m i sve može, nikakvih problema sa kardanom :)
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Takvu oblogu tipa pletenice sam ja stavio ali to mi je nalijepio majstor koji se time bavi i koči poput tvoje, on kaže da je to devina koža.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kaj imate sliku toga ?


željko bu svojeg prodal po cjeni kile x otpadno željezo , ali to bude za jedno 20 let
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Pusti ti to, nije on pleksi bez veze skidal i staklo lepil gore.
Samo da na vagi dobije hihihihi
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
E onda bar slike kad se promijene stakla ,da vec jednom vidimo taj famozni,"hvaljeni" poluproizvod:icon_thumright:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imaš dvije slike u temi uređenje traktora i oživljavanje starih strojeva strana 36 samo se nemoj uplašiti kad vidiš 560 staklo ide lijeva strana kabine ispred noge i zadnje gornje .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Slike, ako Željko reče da.
Stanje, veli Željko da je to IMT i da je to poluproizvod ali on ga je malo usavršil.
Cijena, kolko sam ja Željka slušal, kolko kila puta x kuna i još ti budu njegovi sumještani pripomogli.

:(giggle)::(giggle)::(giggle):


Jedva se rastao od rusa, koliko mu je značio, kako će tek ovoga prodati :icon_pidu:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ma zeljkec prava pila,nebudes ti taj stroj skoro rjesio :icon_biggrin:
A onaj patent sa panjevima,klocnama,podmetacima trebas zastit kao izum,garant budes profitirao na nekom sajmu inovacija... ako nista pokusaj na sajmu mladih i perspektivnih inovatora :icon_idea:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ivanz dečko koji je kupil rusa ga složil i to samo ležajeve radilice i dihtung kartera prodal ga i novi vlasnik prezadovoljan . Zadnji put kad se javil napravil 500 rh i obečal piče kad se sretnemo . IMT nije za prodaju bar još sad a da nebi gubil živce kak sem sa rusom kad mi dojadi ide na otpad .
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Zeljko nadam se da se neljutis i da shvacas salu... samo te malo zezamo :icon_pidu:
A umjesto rusa,imt-a ... rada i polja ti zelim sto vise odmora,sunca,plaze,dobrih komada,koktela i nekih jahti i slicnih prjevoznih sredstava i slicnih uzitaka :8):
 
Na vrh