• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti jedino mali Zetor troši ulje dok ostale se ništ ne nadotače osim goriva no samo ti zezaj o traktorima održavaju se nekak i kak vidiš svi registrirani i pale zimi .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ivanz dečko koji je kupil rusa ga složil i to samo ležajeve radilice i dihtung kartera prodal ga i novi vlasnik prezadovoljan . Zadnji put kad se javil napravil 500 rh i obečal piče kad se sretnemo . IMT nije za prodaju bar još sad a da nebi gubil živce kak sem sa rusom kad mi dojadi ide na otpad .


Vidio sam kako je izgledao u oglasniku, sredio ga je, nije to ni bio nekakav kvar, ako je imao sve djelove, i uostalom, kada je sve bilo rastavljeno, mogao je odmah sve pogledati i zamjeniti što nevalja, nije imao DV, možda i bolje, jedan kvar manje, al imao sam takav traktor, nekako sam se više navikao na imt, pa mi 560 bolje leži
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Skinuo je motor izvadil radilicu stavil drugu koju je dobil sa traktorom trošak mu je bil dihttung kartera ležajevi radilice , ulje i akumulator ,a koliko me ljudi izvređalo dok sam ga prodaval no kvarim temu . Zato nema šanse da 560 prodajem osim otpadu .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
to ćeš meni rješiti za djelove, hehe

nekako se nesječam, jel tvoj novi ili stari tip?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sličan tvome jedino kabina stakla nisu na šarafe tip 444 to ti bila serija sa grijanjem kabine ali radijator ispred nogu .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma sve isto samo dodano grijenje koje brzo procurelo pa izbačeno navodno rađena samo serija od 10 komada još negdje imam radijator (mali kiler) jedino kaj imal oznaku 444 kave veze to imalo sa grijanjem jedino bi znal PetarGrbič :(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
koliko god bili na stani ili pristrani treba reč da željko kž ima traktore na vrhu vrhova top stanja , održavanja i njegovanja .
Jesi ti siguran da mi o istom forumašu pišemo :icon_scratch::icon_scratch:
Da nema MUHAČA i ostale ekipe nebi bili tako pic pic :(giggle)::(giggle)::(giggle)::icon_lol:
Da vi dva niste danas muhača zadržavali održaval bi on to i bolje :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da se vratimo na temu 560 je dobil nova dva stakla sad odmah vrijedi 550 kn više :icon_fU:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,034
Ne. Košta 550 kuna više . :icon_fU:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Evo Željcove pile od 560, baš je cakani.
Tablica je zatamljena da mu ga ne ukradu :icon_rofl:









I meni najdraža.
Zimska :icon_jook:

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Sportski, nego kak.
Čak mu je i auspuh ručno rađen ...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač pa to je sport auspuh donji dio cijevi je zaštita od nekog Njemačkog kardana a vrh koljeno od Štorka top je njegov i hvala za postavu slika makar me malo sram kakav je .
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Baš mu dobro rade kočnice:icon_super:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=DTKm-qgAqcE[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh