• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imt sastavljen (kardan) bez skidanja poklopca no dosta je to nezgodan posel . Problem je pojas ručne kojeg nema na slici od kolege Lisnika pa nikako nepaše namjestiti ceger sa kliještima . Za tu svrhu sam radil pripremu , na pločici sem izbušil rupe i također na cegeru rašireni ceger sam stavil na pločicu i tako na kardansku osovinu i odvojil . Ma posel za ginekologa a ne za amatera :(whew):.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Za sastavljanje treba oko 5 min , ugurati kardan staviti sve distance ceger i odotraga flanđu i vuču. Sa skinjenim poklopcom oko 2 sata naravno ako sve uspije od prve .
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
233
Ima li netko donju poteznicu za 560 da mu smeta pa bi prodao?? Plocu imam.
I da li su iste 560 ili od 33,39,42,49??
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako imaš ploču poteznicu pripašeš ja sem od Zetora trebala mi za berač original mi se nije sviđal jer sem htel imati križ kardana iznad klina na poteznici(manja mogučnost loma kardana preko međe i sl) . Od 540 na dalje je ista za 533i539 neznam jel paše.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Lovrečec radi mislim da je za berač 600 kn ja je mislio na gudovcu kupit e sad nezz kakva je.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kupljen 560 neće biti loš dojam prvi super, al ga zuji hehe nova tipa je.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Cestitke mali.
Daj slike

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Neka je sa srečom kolega mali.! A sad je na redu 577 DV.
 
Posljednje uređivanje:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nemam slika isti ko željkov sad ćemo vidit kakav bude za sad ok .
Par sitnica i radit neću ulagat puno.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Zato bas i treba postaviti slike prije i poslije glancanja!!!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kako sem se riješil roštanja i skoro pohvalil IMT-a pojavilo se novo roštanje razlika kaj je sad osjetno bržije i nije pod nogama nego naprijed . Ipak će traktor morati na dva ili tri dijela . Čuje se ponekad kod stisnutog kuplunga do kraja čim se malo popusti prestaje, kak je baliranje i omatanje gotovo više mi traktor netreba do 5 mjeseca pa neka odmara.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To je i meni haha sigurno druk ležaj .
Mene ne brine ice na pola kad prdne .
Jel zna tko kakav ide motorić brisača na 560 novi tip koja je dužina .
U trgovini više vrsta .
 

gradskikauboj

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
166
Molim forumaše za dijagnozu kvara Imt 560 85.god
U oranju 3. spora mašina se zagrije do te mjere da oko 3 litre kipuće vode izbaci van na onaj odušak od kilera. I to takoreći odmah čim dobije radnu temp. U 2. sporoj oranje ide sve besprijekorno, ne fali vode, mašina se ne zagrijava, sve 5. Čim prebacim u 3. sporu zakuha voda i baca ju van.
Čep od kilera je ok, nema mjehurića u kileru dok traktor radi, sva crijeva koja idu iz kilera vruća, ne miješa ulje i vodu.
Ja mogu samo nagađati: termostat? brtva glave? kiler? vodena pumpa?
 

Najnoviji postovi

Na vrh