• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
A ako imaju miris po pepelu moš ih ...... baciti u smetje. A sigurno imaju jer kočile nisu a ti si tiskal ko sivonja.

TMS Ivanec proizvodi te u žutoj kutiji i dobre su obloge. Vjerujem da ih imaju na lageru u svakom dučanu djelova, ako nemaju Sekra ili Hubzin ih garant imaju na stanju.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Morat ćemo onda opet u sekru posegnut .
Jednom sam ugradio takve 5 godina dan danas koče dobro.
A jedine kočnice imam radit i to je to na njemu .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Moreju biti original od ZETORA sa zamaknutim federom:(giggle):

Na rit bi preprdel, od danas je babnjak :(giggle):

@ mali, sad veliš da dan danas koče dobro, a post prije su bile debele ali masne pa ne koče :icon_scratch:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam imal prije dosta godina problema s desnim kotačem, znao je blokirati sam od sebe, jednom sem pukel i del ga na klocne, ulje van, truba dole i sve kaj je trebalo novo na desnu stranu. Uzel sam također te lamele iz žute kutije i zadovoljan sam.
Samo ima jedna caka. Bila je u nutra debela lamela i smatram da je to bil uzrok blokiranja, tad sam stavil tanku i nikad više problema ni s blokiranjem ni s paljenjem kočnica, a traktor koči evo dan danas.
Još nek bude tak koju godinu, onda budem obadvije strane raspravil i repariral, to bu pak duralo fanj godina.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Na rit bi preprdel, od danas je babnjak :(giggle):

@ mali, sad veliš da dan danas koče dobro, a post prije su bile debele ali masne pa ne koče :icon_scratch:

Ma na drugom mjenjao jednom pa ugradio.
Ove na mom ne koče .
Naručio sam ih kad dođu sredit montirat bakrenu mast ubacit i gas.
Dodat cu opet feder do yugica za svaki slučaj.
Tek samnedavno kupio traktor srećom samo sitnice treba radit .
 
Posljednje uređivanje:

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
-pitanje za kolege.. Zasto mi "frflja" motor u voznji i pod nekeim odredjenim obrtajima,a na leru dok je hladan dosta plavkasto,bijelo dimi... Dize su kontrolirane i na 135 bara su..Dal je to u redu? Pumpu nisam još nosio nikuda
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,466
-pitanje za kolege.. Zasto mi "frflja" motor u voznji i pod nekeim odredjenim obrtajima,a na leru dok je hladan dosta plavkasto,bijelo dimi... Dize su kontrolirane i na 135 bara su..Dal je to u redu? Pumpu nisam još nosio nikuda

Po simptomima - moguće da je pomaknuto paljenje ili kvar "boš" pumpe
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
¨da,preštelvali smo ih,mada nije bilo potrebe.. - ma..morat ću pumpu dolje..kkad zatopli
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
I moj se zaleće malo kad radi na mjestu pumpa je to.
Ali mene curka nafta na gasu pa biće a vuče zrak.
Odnijet pumpu bošisti rješiti i gotovo.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,817
Kaže mali nedavno kupio odličan traktor samo malo da ga sredi a kad ono svako malo nešta nevalja.
Greška u pisanju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh