• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Negdje sam čitao da jedan dan treba pletenicu umakat u ulju onda ugradnja.
Ja sam stavio semering 400 sati još ni kapi nije pustio za sad.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
gomahers neznam od čega je izgleda kao od azbesta , Mali moja pletenica izdržala 2000 rh i još drži e sad kakve si sreče sa IMT-om,.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A to ti je tako dijelovi su džaba i neznaš oće valjat.
Lutrija.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
gomahers neznam od čega je izgleda kao od azbesta , Mali moja pletenica izdržala 2000 rh i još drži e sad kakve si sreče sa IMT-om,.

šteta sto nemrem nać nigdje po garazi... a znam da sam imo dvije polutke još od nekad... negdje sam pročito da je "najbolji" crni semering? -lisnik je čini mi se napisao
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
gomahers neznam od čega je izgleda kao od azbesta , Mali moja pletenica izdržala 2000 rh i još drži e sad kakve si sreče sa IMT-om,.


bio bi zadovoljan da izdrži 2000 rh :icon_jook:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja sam stavio na svog 560 pletenicu prije nekih 7g i sad pušta gore nego prije s tim da mi sad pušta i na prednjoj strani.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Znači vrpca drži a semering ili oring pušta ili oboje ??


na 577 nema ni jedne kapi, dok na 560 skoro da curi, i to odjednom.....vjerujem da je zbog hladnoće, materijal bio trošan i još se skupio i eto problema, al sigurno neću stavljati semering, samo original vrpcu i to je to.....
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
neznam, nisam rastavljao, al uglavnom neslini, nema ni kapi.....
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
577 ima ko 549 semering zato i ne curi milina.
Kud nisu tako na sve ubacili oni i pletenice.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da su ubacili semering morali bi modificirati radilicu a kad su u IMT-u napravili nekaj svoje ?? Pa i spomenuti ing. Petar koji važi za odličnog poznavaoca IMT-a citira ono kaj piše u jednoj debeloj knizi i to o novim traktorima .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da su ubacili semering morali bi modificirati radilicu a kad su u IMT-u napravili nekaj svoje ?? Pa i spomenuti ing. Petar koji važi za odličnog poznavaoca IMT-a citira ono kaj piše u jednoj debeloj knizi i to o novim traktorima .

Ako ćemo o tome mislim da je to do imr što se motora tiče.
Imt nije radio motore a što je od naše domaće ex yu indistrije uopće uspjelo .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A nije baš sve bilo tak loše bilo je i kvalitete brodogradnja pa IPM Prvomajska RB TPK itd a FOB IMT IMR i sl su imali problem kaj su ostali u 60- tima .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
sve je to bilo usko povezano, propao jedan, propali svi.....

OLT opet radi, za one koji neznaju....

imt su solidni traktori za 50-60 jutara odraditi, jeftini djelovi, sve je to dobro, tj. odlično, jer večina ih je preko 30 godina, i još će dosta odraditi.....

za kupiti JD novi, koji bi radio kao 560 ili 577 treba puno novca, a jel se isplati uzeti za površine ispod 100 jutara, i treba ga dobro upregnuti da se isplati, al opet tuče radne sate za koje je potrebno održavanje, pa čak i ako pogledaš izmjenu ulja po preporuci proizvođača, je preskupo.....itd itd, a po čemu je bolji od imt-a, samo što ima klimu, i ništa više....i pogledaj koliko koštaju gume za jd od 80-100ks prva ugradnja, možeš uzeti skoro dva imt 560 nova tipa.....jd DA, ali za preko 100 jutara
 

Najnoviji postovi

Na vrh