• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Za IMT-a se odlično šalta u trečoj (brzoj) kreče u lergasu bez ikakvog trzanja kakti automatik idealno naštelan kuplung :(clap):, kad ga stisneš do kraja staje i kardan koji se isto uključi lagano bez krčanja . (ne bude dobro počel sem hvaliti 560) :(giggle):.

Ne budu dobro kaj majstora tolko hvališ, da se ne pokvari kad bu gusto :(angel):
Meni je drago kaj sam te uspel naterati da onu šumu striborovu od žica malo pomotaš i namečeš stopice. Istina bog da stranica sve pokrije ali ipak je malo ljepše i bolje :(y):
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
dali je u svakog imt 560 hidraulika spora ili samo kod mene, poluge sporije duplo ako ne i vise dize od 539 . kad digne npr. rolo balu nosi bez problema ali sporo dize
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Koliko drži balu kad ugasiš? Ima dovoljno ulja u mjenjaču?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Drži po par minuta ili par sekundi? Kad se dižu ruke idu u trzajima ili polako ravnomjerno?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
mene zanima dali u sustini 560 dize sporije od 539, kad sam kupovao traktor gledao sam 10-tak traktora 560 i svima je bila spora hidraulika
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Morala bi biti tu negdje po brzini u odnosu na malog, ako ne i brža.
Probaj malo razmisliti o pitanju koje je Zoki postavil post prije. Kak idu poluge u trenutku dizanja?

Koje ulje imaš unutra?
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
po malo trzakaju kad se dizu, znaci izgleda pumpa ide vani da se vidi gdje zeza,
kod mene 560 sporije za duplo dize nego 539 ako ne i vise
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Biti će da ipak nešto oko pumpe zeza . Danas popodne sem malo tamanil 560 kuplung izgleda dobro odrađuje posel no nekaj se mora pokvariti pukla sajla obrtomjera izdržala 2045 rh sutra idem kupiti novu smeta me ako ne radi .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Željac, dok mjenjaš sajlu dal samo uguraš novu sajlu u stari bužir odozgora, pošto je dole kod pinjona malo mjesta da se svaki puta odšerafljiva i nova zašerafi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sajla i bužir novi skidam onaj lim ispred nogu i lajtung od volana da bi mogel lim maknuti i mjesta dosta .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uh...nisam taj lim nikad skidal...znači zezancija je s tim, ja sam samo novu sajlu gurnul u stari bužir i radi :) samo kaj sat brzo ode od vibracija, i sad moram opet kupiti novi.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Apsolutno se slažem, stavim polu-tekuće masti, lakše je ugurati, a i dobra je ona mast za podmazivanje lanaca u spreju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sajla promijenjenja skidan lim ispred nogu i skidan sat i AC pumpa ŠANANA bužir mijenjaš jer je stari poderan na dijelu gdje se savija pa odmah dere novu sajlu . kazaljka radi i ne trza sajla plačena 85 kn . Lim isped nogu nije problem skinuti drži ga 5 šarafa .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Meni je sat prestao brojati predlani, kazaljka još radi a sajla je od lade 1200, zamotana jedan krug jer je bila preduga.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
nekaj se mora pokvariti pukla sajla obrtomjera izdržala 2045 rh sutra idem kupiti novu smeta me ako ne radi .
Znal sam da bu pikla, videl sam ju ali sam šutel ko zaliven jer je na lepom mjestu ...... zato sam ju i ostavil tebi da malo rabotaš po svom ljubimcu :(party):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Meni je sat prestao brojati predlani, kazaljka još radi a sajla je od lade 1200, zamotana jedan krug jer je bila preduga.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Prije sam mijenjal sat pa sem usput pinjon i sajlu. Novi bužir je od okrugle žice a stari je bil plosnat u trgovini mi rekli da je okrugli bolji ?? Sad kazaljka ništ ne drhti ako tak ostane ja zadovoljan . Mana mi kaj sve urice moraju raditi i sve sijalice moraju svijetliti a još veča kaj me ne smeta blato no čist mi ipak ljepši ali za čiščenje sam lijen . Muhač ti vidio i šutio da je sajla na izdisaju ??
 

Najnoviji postovi

Na vrh