• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nisam rekao da je dobro napravljeno , ali nisam rekao da to nisu radili kovači. Kad zakopčam sijačicu i krenem u sjetvu , dobijem grčeve u želudcu. Još ako je njiva kratka to je za popizdit , na svakom kraju 3puta naprijed nazad, drž- nedaj . Ferđo majka za sjetvu.

Eh svašta, ja posijem do 100 kj u sezoni sa 565, pa se ne sekiram kod okretanja, fala Bogu na hidro volanu, lakše nego sa 539 :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
, , fala Bogu na hidro volanu, lakše nego sa 539 :)
Točno ŠANANA jedino volan vrijedi još kad bi stavil rukavce od Zetora ili JD-a i veči (duži) celinder to bi bilo za 10+ :(clap):.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Sto su stavili, stavili su.....

Ovaj 565 od g. Š mi je dosta privlacan.....trebao bi tako nesto do oranja
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega, dođi sa 45.000 i vozi :)
Traktor znaš kakav je.

edit:
Zapravo ponesi još koju tisućicu, voziš i plug s njim :)
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ma nabio cjenu i moli Boga da ga nitko nenazove, jer jos nije spreman da ga proda....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nađite mi traktor u takvom stanju za manje novaca.
Cjena je realna da realnija nemože biti, ima ih svakakvih po cca 43.000, ja iza mojeg stojim.

Prodat će se sigurno, samo ja nenalazim nikakvu zamjenu, to mene mući, a prodaja mog me ne mući, več bi otišao da imam zamjenu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Teško je prodati traktor svašta te kupci pitaju pa malo i pravociraju a naročito forumaši tak da nema šanse da traktor prodam forumašu makar otišel i na kilu . Za rusa najprije me tamanili a kad je prodan opet nisem kolega jer nije prodan nekom forumašu . Kaj se tiče ŠANANINOG traktora puno je uloženo i tko ga kupi ima sređen traktor .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sve to stoji ali koga briga koliko si ti uložio.
Ima kraj mene 539 s 1000 i nešto kusur sati cijena oko 6300 eura niko ga ni negleda.
A traktor nov.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene baka prodala 539 sa kabinom manje od 500 rh nikad oral ko novi za 3 000 Eura . No svako kupuje i trži kak može .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
539 je zakon takav da nađem da imam novce još jedan bi kupio .
Jedan sam gledao takav ali imao je malo više sati nije bio loš ali dosta je ulje pljuvao .
Pa sam 560 kupio
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Teško je prodati traktor svašta te kupci pitaju pa malo i pravociraju a naročito forumaši tak da nema šanse da traktor prodam forumašu makar otišel i na kilu . Za rusa najprije me tamanili a kad je prodan opet nisem kolega jer nije prodan nekom forumašu . Kaj se tiče ŠANANINOG traktora puno je uloženo i tko ga kupi ima sređen traktor .


Isplati se kupiti, jer za razliku od svih iz oglasnika znas kako je odrzavan, npr 560 novi tip nema ispod 4000€, da nesto vrijedi, al mislim da je vecini bitno kupiti dobar traktor koji ce raditi

Mozes uzeti i neki mf landini ili slicno u koji treba uloziti....

Meni ce trebati tako nesto jos za oranje, za jesen, jer 577 je otisao, a zelim novu liniju 560 ili 565....a plug imam, iako nebi bilo lose uzeti i njegov okretac, onda bi sa dva 560 vukao dva slavonca 2x12, i to bi bilo dovoljno za sada
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zvao me u nedjelju čovjek iz okolice Požege, došao bi odmah ovaj tjedan s novcima po traktor, ali morao sam ga odbiti, odnosno nek još malo pričeka pošto ja sad nemogu naći traktor za zamjenu.
Onaj mali Same Explorer 60 je navodno prodan, odnosno data je kapara za njega, ali nije sigurno kupljen, tak da još čekam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Sad nemožeš nači traktor a poslije nebudeš mogel nači kupca.
Ja mislim da si ga trebal dati, snašel bi se za sjetvu a kasnije bi več nekaj uletelo kaj tražiš, ako ne i prije.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ko za vraga ni jednog Fiata solca 60-70 ks, ili Samea tak do 50.000 kn sad nema na ponudi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Solac mora biti, 60-70 ks, a biram Fiat serije 90 ili Same Explorer, solidne kabine, manji potrošači i nije ih problem popraviti, neznam kaj bi drugo uopče i gledal.
A ograničen sam do 50.000 kn
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
kupio sam imt 560 vidim da nema sat od obrtaja pa nabavim sajlu i njega ,vidim nema niti kuda bi se stavila sajla već je tamo zatvoreno sa ovom pločicom , pretpostavljam da tu ide pinjon pa nabavim i njega kad sam skinio tu pločicu da stavim pinjon vidim da to nepaše :icon_scratch: neznam ništa o imt 560 sad više neznam dali je to uopće taj motor na njemu u prometnoj piše 58ks a na motoru 61,5ks dali mi netko može reći kako da to spojim ? Na satu ima lampicu za pritisak ulja i dolje žicu ali nema indikatora gdje bi trbao uopće biti taj indikator:icon_scratch:



59u23n.jpg


j789jo.jpg

kad sam skinio pločicu ovako izgleda

33xixyh.jpg


b8o87c.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ne možeš staviti jer bregasta nema prihvat za pinjon. Da bi izmjenil bregastu treba skinuti glavu motora, ac pumpu i poklopac razvoda.
Motor je najvjerojatnije skinut s nekog viličara, tamiča ili nekog drugog plovila koje nije trebalo imati radne sate več se obračunavalo po nekim drugim parametrima kad je vrijeme za izmjenu ulja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh