• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
E Muhač pa ja bi več i pante namontiral ali nema nosača :(giggle): skoro kaj got treba na motoru stalno treba to plehurinje skidati .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ajd još i to plehurinje nekak, ali rezervar.... to mi je uvjek bila smrtna kazna na njima. Jebo ga onaj koji ga gore zamislil, bolje da ga je na krov del.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Te šelne su isto bedastoča, kam rezervar more skočiti ako nafte ima u njemu?
Kolko akumulatora, većina, nije pogurtnana pa nikam ne pobegnu.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Moj danas dobio registraciju, spreman za zatvaranje brazde......

Traktor, sve novo od papira i tablica plus produzenje prikolice sa 50% osiguranja 1100kn za oboje......dosta novca
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Za traktor ti je 800 kad ideš na redovno produženje sa osiguranjem, a kad ideš sa svim novim papirima i knjižicom i tablicom, onda je i više.

Ostatak je za prikolicu :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,034
Muha, akumulator ima fiksnu masu i neznatno tekućine.

Rezervoar s gorivom se "šupće", pa može pobjeći iz haube :D:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Meni je oko 600kn za traktor od 31kw s 50%popusta kod osiguranja!
Prikolicu neregistriram ,a kolko cujem da je i za nju otprilike tolko!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Muha, akumulator ima fiksnu masu i neznatno tekućine.

Rezervoar s gorivom se "šupće", pa može pobjeći iz haube :D:
Ma za tebe nema brige, kod tebe ni feder na rezervnoj sijalici ne može od vibracija stradati :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma mogel je rezervar imati jednostavniji nosač za bržije skidanje . Kaj god da se radi na motoru on skoro uvijek smeta a tumpast je za skidati :(sweat):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ma nije ga tam ni trebalo biti, srećom su uglavnom prazni pa nije problem.
Jedino kaj je navek masno.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Danas sam silom prilike pronašao uzrok problema sa naftom na mom 560. Ispod haube je pukla cijev kao da ju je netko prerezao sa nožićem. Malo izolir trake spasilo radni dan na brzinu.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Opet moj zločesti IMT-jac me jučer ljutil . Probal sem jel sve radi i radi osim brisača koji je dva put mahnul i onda stal uz vrtnju motora . Nakon rastavljanja utvrđeno da je pukla plastična capica klackalica . Mislil sem da cvika osovina ali nije pa sem napravil od flaha novu i sad radi . Lako on sad mene zeza kad je lokalni sakupljač sek. sirovina zatvoril obrt .:(whew):
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ajd koliko vise trazis za tog imt-a da ga kupim, da te vise nista neljuti.....koliko si ovdje nabrojao kvarova na njemu, ja toliko nisam imao u svom zivotu na svim traktorima koje sam imao.....

Koliko ima kilograma???? 2000????

Puta koliko kuna????

I da te rjesim muke
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Opet moj zločesti IMT-jac me jučer ljutil . Probal sem jel sve radi i radi osim brisača koji je dva put mahnul i onda stal uz vrtnju motora . Nakon rastavljanja utvrđeno da je pukla plastična capica klackalica . Mislil sem da cvika osovina ali nije pa sem napravil od flaha novu i sad radi . Lako on sad mene zeza kad je lokalni sakupljač sek. sirovina zatvoril obrt .:(whew):

Kaj si prašinu brisal? Pa nema kiše več par dana.
Ja sve više stječem dojam da ti i večernjak čitaš zavaljen u IMT sjedalo pa usput nekaj strgaš...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač samo ponekad provjerim da li sve radi . Ne mislim ga prodati kolegama samo otpadu kad za to dođe vrijeme . Danas sam u Virju videl 560 izgleda ko novi a ne radi filanje km-sat nijedna kontrola u kabini a ima registraciju veli gazda da je to nemoguče složiti . Rekel sem mu da kod mene to sve radi ali nije baš čist i lijep samo je promrmljal da koja budala to slaže na IMT-u .
 

Najnoviji postovi

Na vrh