• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Inače ima jedan 560 kod mene i ide 60-70 km/h.. Jeste susretali tako šta? Ubačena je druga getriba, najviše su ga vozili oko 60 s tim da nisu davali gas do kraja. Išao sam jednom autom za njim, oko 50km/h.

obzirom da M-84 ide 65 km/h, ovi su preuredili 560 da ide 70 km/h da mu mogu pobjec u slucaju opce bjezanije.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Mf je ok, gledao jednog kod bjelovara, malo dotjerivan, model 595, bez prednje vuce za 5000€.....lijepo radi, nisam probao u opterecenju......ali, colovni vijci

Prije na jednom kombajnu sam radio motor, dihtunzi su bili samo 100€, za imt 20€......i tako, lamela 200€, za imt se kupi cijelo kvacilo.....usporedujem traktore iste snage

Eto, za usporedbu, 60 000kn se kupi mf 1114, koji mi na oko djeluje ok, volio bi ga probati u radu, kazu da nije los traktor
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Vjerujem ti, pratim da ulažeš u Mf, slično kao i ja u 6245.. Jednostavno taj traktor kod nas ima veliku sentimentalnu vrijednost, možda smiješno zvuči, ali tako je. Traktor je već skoro 30god kod nas onda uvijek gledamo da je to max. utegnuto koliko može bit. Kvarimo temu, pa nećemo više u off.

Inače ima jedan 560 kod mene i ide 60-70 km/h.. Jeste susretali tako šta? Ubačena je druga getriba, najviše su ga vozili oko 60 s tim da nisu davali gas do kraja. Išao sam jednom autom za njim, oko 50km/h.

Ak ide 60 na sat...kak stane pri toj brzini od 60 s vjerojatno tvornickim kocnicama?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Nogu na kotač kao s biciklom. Mf ima skuplje dijelove ali nema problema s istima kad ih ugradiš. Ima diskosne kočnice ko 560 s time da na njemu rade 20g bez problema.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sto podrazumjevate pod bolji traktor??
Npr 560 je ok traktor za tu cjenu, ako se samo malo odrzava to je zahvalan traktor.....

Boljih ima, al za duplo vise novca nego vrijedi 560 se nemoze kupiti nista bolje, a to je 60-70 000kn, bas nista bolje od 560 ili 565.....

Bolji podrazumjevam pod novije i tipa deutz i slični .
Case i tako.
Istočni nikako u dvor.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To je moj traktor, i za takve novce se prodaju.
560 mu ne može vode donijeti, troši manje od malog Fergusona, kojeg imam pa znam, ima servo, ima prednje amortizere, kabinu koja je prava kabina za razliku od IMT-ove, ima multipower... Jesi uopće pročitao oglas? A za plug ne znam, ne orem s njime, ovisi kakav je šofer, kakav je plug, kakva je zemlja...

Nemoze on 560 vode donijet pogotovo kad zakuha...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
samo ti ulazi u 6245, takav traktor i mora biti tip top. da ako ponovo bude rata da novi vlasnik nemora puno ulagat u njega dok ga bude registrirao na izjavu
Ti si neki provokator jel?

Zagovaraš rat?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
A iss sta piz...is odma ak te lijepo pitam.
Zanima me sta su i kak preuredili jel bi to na svom 533 napravio ak se da.. nikad nismo ustelali da oba kotaca love jednako, uvijek jedan malo prije drugog. Zanima me sta su napravili da kotaci love isto jel pri brzini od 50 60 ak jedan lovi prije okrece te i prevrces se..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nemoze on 560 vode donijet pogotovo kad zakuha...

Ajde, molim te. Kad budeš imao svoj traktor i radio s njim, onda se javi, inače ne znam što uopće radiš na ovom forumu, ko i polovica drugih.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
ja neznam iz cega si ti to zakljucio.... ne zagovaram rat, niti bilo kakvo nasilje. ovo nisam ocekivao od skolovanog covjeka.
Ne znam šta sam ja imao sa tobom da ti meni pišeš takve komentare..
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Ajd da ja malo dolijem ulje na vatru..".IMT 560, nemože ni vode donjeti Zetoru 6211, ili obrnuto" nijedan nema DV, kao moj IMT 549 DV, a slabiji je od oba navedena, a radi isti posao s plugim 12 coli ili tanjuračom 24 diska, a potrošnja manja od oba navedena. Gogo svog cjeni 60...., naravno na svakome je da cjeni koliko misli da vrijedi, tak i ja svog cjenim kao i Gogo svog, mada je moj 2000 i ima DV, ali brat bratu cijene Zetorima bez DV su pretjerane.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ajde, molim te. Kad budeš imao svoj traktor i radio s njim, onda se javi, inače ne znam što uopće radiš na ovom forumu, ko i polovica drugih.

Ja imam svoj i bez kredita mame i tate .
I bez da mi je država kupila traktor ili bilo što u mojem dvorištu.
Tako da bilo bi vama bolje da odete s foruma niste za među ljude.
Koje ponašanje , najbolje je što vam je imt star 30 godina trn u oko .:(rofl):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bhorv- cijene su takve, i po takvim cijenama se prodaju.
mali- opa, netko je počeo koristiti točku i zarez! Bravo! Dugo ti je trebalo.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Sve mi je jasno Gogo..ak 6 pretvoriš u 5, dojdem pogledat tvog, mada bi rađe 10 KS jačeg bez DV, onda bi zadržal svog.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Malo se pretjeralo u ovoj temi , bolje smirite strasti i držite se teme a pogotovo izbjegavajte lične provokacije jedni prema drugima inače neće izaći na dobro.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sve mi je jasno Gogo..ak 6 pretvoriš u 5, dojdem pogledat tvog, mada bi rađe 10 KS jačeg bez DV, onda bi zadržal svog.

Cijena je fiksna, to je traktor za čovjeka koji zna što je roba, a ne za nekoga tko bi spustil 10 000kn na neviđeno.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nemam ja vremena kao neki soliti pamet tuda i pisati pola dana .
Ajte u temu s zetorima pa se onuda dopisujte.
Ionako niš ne vrijede samo su dobro pretplaćeni za to što dobiješ.
 

Najnoviji postovi

Na vrh