• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Izmjeri pritisak i znal buš jel ima snage.
A možda ti brza spojka usporava protok ulja.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Imal sam jučer situaciju sa 560, mljeli smo stočni grašak i moglo bi se reći da sam mu malo dušu izvadil(pred mrak se vidilo da na auspuh riga vatru, to me nagnalo da stavim rešetku i neki roštilj raspalim usput, al zbog uvjeta nije bilo izvedivo 😂).
Traktor je bacio malo vode van na odušak na kileru(doduše natočil sam mu koncentrata antifriza do čepa za svaki slučaj i izmjenil sam ulje i filter u motoru), kasnijom kontrolom rashladne tekućine sam vidil da vode ima dobrano preko ćelija tak da mislim da se nije jako pregrijal ak uopće i je...
Mene više brine zakaj je na auspuh izlazil plamen, to sam do sad prvi put imal prilike viditi, jel to možda problem do štelanja ventila ili su ventili dobili batine pa su zreli za obnovu?
Da napomenem vatra je izlazila samo kad bi pobjeglo više graška u mlin pa bi mu bilo teško.

I da se malo pohvalim, dvoradna hidraulika je odrađena i radi odlično 😎, jedino kaj mi slini na povratu, al to je moja greška jer moram bolje obradit mjesto za povrat na poklopcu....
Kasnije sam malo brze spojke povezal da nisu ovak razbacane, al moram nekakve nosače iskemijat jer ovo nije rješenje :/
IMG_20240710_112114.jpg
IMG_20240711_115557.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh